Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
28.10.2017 - 29.10.2017 UTC CUP by Babolat 15 (вікенд-турнір) 2 Святопетрівське   Положення  
28.10.2017 - 29.10.2017 Premier Cup 14 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
28.10.2017 - 29.10.2017 Кубок Адреналіну (вікенд-турнір) 2 Луцьк   Положення  
28.10.2017 - 29.10.2017 Кубок Русановки 18 by Babolat (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
28.10.2017 - 29.10.2017 Human Cup 14 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
28.10.2017 - 29.10.2017 Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 9 років РТ Красилівка   Положення  
28.10.2017 - 29.10.2017 Alias Cup 4 (вікенд-турнір) ВТ Івано-Франківськ   Положення  
29.10.2017 - 29.10.2017 Регіональний турнір до 10 років Олімп РТ Київ   Положення  
30.10.2017 - 02.11.2017 Forehand Cup 32 by Babolat 2 Київ   Положення  
30.10.2017 - 02.11.2017 Кубок Олімпа до 16, 18 років 2 Київ   Положення  
30.10.2017 - 02.11.2017 Наталка 7 2 Одеса   Положення  
30.10.2017 - 02.11.2017 Кубок ХТЗ до 14 2 Харків   Положення  
04.11.2017 - 05.11.2017 Київська юнацька ліга 4 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
05.11.2017 - 05.11.2017 Регіональний турнір до 10 років Олімп РТ Київ   Положення  
05.11.2017 - 05.11.2017 Регіональний турнір до 10 років День Гри РТ Київ   Положення  
06.11.2017 - 09.11.2017 Premier Cup 15 by Babolat 2 Кременчук   Положення  
06.11.2017 - 09.11.2017 Кубок Олімпа до 14 2 Київ   Положення  
06.11.2017 - 12.11.2017 Регіональний турнір до 10 років Human Cup 15 РТ Дніпро   Положення  
06.11.2017 - 09.11.2017 Forehand Cup 33 by Babolat 2 Київ   Положення  
06.11.2017 - 12.11.2017 Регіональний туннір до 10 років ФОРТУНА РТ Одеса   Положення  
11.11.2017 - 12.11.2017 Регіональний турнір до 10 років Київська юнацька ліга РТ Київ   Положення  
11.11.2017 - 12.11.2017 Кубок Русановки 19 by Babolat (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
11.11.2017 - 12.11.2017 Осінній Кубок (вікенд-турнір) 2 Рівне   Положення  
13.11.2017 - 16.11.2017 Forehand Cup 34 by Babolat 2 Київ   Положення  
13.11.2017 - 16.11.2017 Наталка 8 2 Одеса   Положення  
18.11.2017 - 19.11.2017 UTC CUP by Babolat 16 (вікенд-турнір) 2 Святопетрівське   Положення  
18.11.2017 - 19.11.2017 Head-Superior tour 7 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
18.11.2017 - 19.11.2017 Human Cup 16 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
19.11.2017 - 19.11.2017 Регіональний турнір до 10 років Олімп РТ Київ   Положення  
19.11.2017 - 19.11.2017 Регіональний турнір до 10 років День Гри РТ Київ   Положення