Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
28.09.2020 - 01.10.2020 Відкритий чемпіонат Львівської області 1 Львів   Положення  
28.09.2020 - 01.10.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 11 2 Київ   Положення  
03.10.2020 - 05.10.2020 Кубок Україна в серці (вікенд-турнір) 2 Запоріжжя   Положення  
05.10.2020 - 08.10.2020 Наталка 4 2 Одеса   Положення  
10.10.2020 - 11.10.2020 Осінній марафон (вікенд-турнир) 2 Полтава   Положення  
12.10.2020 - 18.10.2020 Всеукраїнські змагання на критих кортах до 12 років A Ірпінь   Положення  
17.10.2020 - 18.10.2020 Осіння першість м.Луцьк (вікенд-турнір) 2 Луцьк   Положення  
19.10.2020 - 23.10.2020 Love tennis series 7 1 Ірпінь   Положення  
19.10.2020 - 22.10.2020 Меморіал Фільова 2 Сєвєродонецьк   Положення  
24.10.2020 - 25.10.2020 Осінній Кубок ТК Smash (вікенд-турнір) 2 Маріуполь   Положення  
31.10.2020 - 01.11.2020 Dnipro Junior Tour 1 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
31.10.2020 - 01.11.2020 Tennispark Tour 4 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
02.11.2020 - 05.11.2020 Кубок ХТЗ 1 Харків   Положення  
07.11.2020 - 08.11.2020 Кубок Masters CLUB (вікенд-турнір) 2 Тернопіль   Положення  
14.11.2020 - 15.11.2020 Осіння першість Закарпаття (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
14.11.2020 - 15.11.2020 Кубок АКS 6 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
14.11.2020 - 15.11.2020 Polo Club (вікенд-турнір) 2 Миколаїв   Положення  
16.11.2020 - 19.11.2020 Меморіал Глухової 2 Сєвєродонецьк   Положення  
16.11.2020 - 19.11.2020 FERREXPO CUP 4 2 Горішні Плавні   Положення  
21.11.2020 - 22.11.2020 Кубок АКS 7 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
23.11.2020 - 28.11.2020 Категорія А U12 A Кременчук   Положення  
28.11.2020 - 29.11.2020 Dnipro Junior Tour 2 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
30.11.2020 - 03.12.2020 Адреналін збирає друзів 1 Луцьк   Положення  
05.12.2020 - 06.12.2020 Future Stars 1 (вікенд-турнір) 2 Миколаїв   Положення  
07.12.2020 - 10.12.2020 Фортуна 9 2 Одеса   Положення  
12.12.2020 - 13.12.2020 Зимовий Masters CLUB (вікенд-турнір) 2 Тернопіль   Положення  
14.12.2020 - 17.12.2020 Tecnifibre cup 2 2 Сєвєродонєцьк   Положення  
19.12.2020 - 20.12.2020 Dnipro Junior Tour 3 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
21.12.2020 - 24.12.2020 Підсумковий Мастерс 2020 A Буча   Положення  
26.12.2020 - 27.12.2020 Груднева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення