Часті питання Відповіді
Що мені треба для того, щоб брати участь на міжнародних турнірах Tennis Europe і ITF? РЕЄСТРАЦІЯ ГРАВЦІВ НА 2017 РІК
РЕЄСТРАЦІЯ НА ТУРНІРИ ITF ТА TE
ПІДТВЕРДЖЕННЯ СТАТУСУ ОФІЦІЙНИХ ТРЕНЕРІВ НА ТУРНІРАХ ТЕ та ІТF (ОНОВЛЕНО)
НАКАЗ ПРО ВПОРЯДКУВАННЯ ЗАПИТІВ
Чому я не можу зайти в систему онлайн заявки на сайті? Перевірте, що Ви правильно ввели логін і пароль гравця. ВАЖЛИВО: логін складається з латинських маленьких літер і цифр (пробілу між ними немає), а пароль вводиться заголовними буквами.
Де мені взяти логін і пароль? Я втратив логін і пароль. Для того щоб відновити логін і пароль необхідно написати лист з прізвищем, ім'ям та датою народження гравця на адресу ftu.org.ua@gmail.com. Якщо електронна пошта з якої ви надсилаєте запит відрізняється від вказаної у профайлі гравця, необхідно вкласти у повідомлення фото свідоцтва про народження або паспорта, для запобігання випадкам шахрайства.
Якщо я не встиг заплатити за користування сайтом, чи можна це зробити зараз? Так, Ви це можете зробити в будь-який для Вас зручний час.
Де взяти квитанцію? Для того що б роздрукувати квитанцію необхідно зайти на сайт www.ftu.org.ua під логіном і паролем гравця і натиснути на посилання «Продовження свідоцтва гравця...» — перейти за посиланням, яке є знизу — прочитати угоду користувача, поставити «V», що Ви згодні з умовами — вибрати квитанцію згідно свого віку. Оплата здійснюється до кінця календарного року. Будь ласка вказуйте у призначенні платежу прізвище, ім'я та рік народження гравця. Активація гравця без такої інформації може здійснюватися із значною затримкою, або не здійснена взагалі, з огляду неможливості ідентифікації оплати.
Як подати заявку на турнір? Заявки приймаються тільки на турніри категорії А, 1 і 2. На всі інші турніри — дивіться положення про турнір, там вказана дата і час реєстрації. На турніри першої та А категорії заявки мають бути подані через сайт www.ftu.org.ua. Це може бути зроблено тільки в тому випадку, якщо Ви продовжили річне обслуговування сайту. Заходьте під логіном і паролем на сайт. Заходьте в розділ «Заявитися до турніру» — обираєте зі списку турнір що вас цікавить і натискаєте праворуч на кнопку «Вибрати». Заявка на турнір відбувається в 3 етапи. Просто підтвердить свій намір брати участь в турнірі.