Автомобільний партнер
Федерації тенісу України
Часті питання Відповіді
Що мені треба для того, щоб брати участь на міжнародних турнірах Tennis Europe і ITF? РЕЄСТРАЦІЯ ГРАВЦІВ НА 2021 РІК
РЕЄСТРАЦІЯ НА ТУРНІРИ ITF ТА TE
ПІДТВЕРДЖЕННЯ СТАТУСУ ОФІЦІЙНИХ ТРЕНЕРІВ НА ТУРНІРАХ ТЕ та ІТF (ОНОВЛЕНО)
НАКАЗ ПРО ВПОРЯДКУВАННЯ ЗАПИТІВ
Чому я не можу зайти в систему онлайн заявки на сайті? Перевірте, що Ви правильно ввели логін і пароль гравця. ВАЖЛИВО: логін складається з латинських маленьких літер і цифр (пробілу між ними немає), а пароль вводиться заголовними буквами.
Де мені взяти логін і пароль? Я втратив логін і пароль. Для того щоб відновити логін і пароль необхідно написати лист з прізвищем, ім'ям та датою народження гравця на адресу ukrainetennis@gmail.com. Якщо електронна пошта з якої ви надсилаєте запит відрізняється від вказаної у профайлі гравця, необхідно вкласти у повідомлення фото свідоцтва про народження або паспорта, для запобігання випадкам шахрайства.
Якщо я не встиг заплатити за користування сайтом, чи можна це зробити зараз? Так, Ви це можете зробити в будь-який для Вас зручний час.
Де взяти квитанцію? Для того що б роздрукувати квитанцію необхідно зайти на сайт www.ftu.org.ua під логіном і паролем гравця і натиснути на посилання «Продовження свідоцтва гравця...» — перейти за посиланням, яке є знизу — прочитати угоду користувача, поставити «V», що Ви згодні з умовами — вибрати квитанцію згідно свого віку. Оплата здійснюється до кінця календарного року. Будь ласка вказуйте у призначенні платежу прізвище, ім'я та рік народження гравця. Активація гравця без такої інформації може здійснюватися із значною затримкою, або не здійснена взагалі, з огляду неможливості ідентифікації оплати.
Як подати заявку на турнір? Заявки приймаються тільки на турніри категорії А, 1 і 2. На всі інші турніри — дивіться положення про турнір, там вказана дата і час реєстрації. На турніри першої та А категорії заявки мають бути подані через сайт www.ftu.org.ua. Це може бути зроблено тільки в тому випадку, якщо Ви продовжили річне обслуговування сайту. Заходьте під логіном і паролем на сайт. Заходьте в розділ «Заявитися до турніру» — обираєте зі списку турнір що вас цікавить і натискаєте праворуч на кнопку «Вибрати». Заявка на турнір відбувається в 3 етапи. Просто підтвердить свій намір брати участь в турнірі.
Що робити у випадку систематичних порушень Регламенту та Кодексу поведінки ФТУ гравцем або його представниками (тренерами або батьками)? Негайно запросити на корт головного суддю змагань. Бажано щоби це робив гравець, а не його представники. Розповісти про ситуацію, яка склалася. Попросити головного суддю поспостерігати за матчем.
Чи може головний суддя змагань видалити представників гравця (тренерів або (та) батьків) із корту під час матчу?> Головний суддя може зупинити матч та повідомити представників гравця про неможливість їхнього перебування на корті або у клубі у зв’язку із порушеннями Кодексу поведінки ФТУ. У разі невиконання цієї вимоги гравцю чиї представники відмовились покидати корт або клуб за рішенням головного судді буде зараховано поразку.>
Хто може змінити рішення головного судді під час змагань? Чи є сенс звертатися до ФТУ або до директора турніру? Під час проведення змагань усі рішення головного судді є остаточними та не можуть бути змінені директором турніру або співробітниками ФТУ. Але якщо на Вашу думку головний суддя порушив Правила тенісу або Регламент ФТУ або Кодекс поведінки суддів – то найкраще що Ви можете зробити – це написати скаргу на адресу ФТУ, що буде включати усі деталі порушень.
Гравця примушують грати дуже пізно. Що робити?> Згідно із Регламентом ФТУ останні матчі повинні стартувати не пізніше 21:00. На змаганнях Tennis Europe U12 не пізніше 20:00. Ви повинні вказати головному судді на неправомірність його дій згідно Регламенту ФТУ.
Під час матчу суперник мого гравця вдарив м’яч, який потім потрапив у око моєму гравцю. Чи має бути суперник дискваліфікований? Якщо гравець вважає необхідним, то він має викликати на корт головного суддю та детально розповісти про ситуацію, що склалася. Базуючись на інформації, що надана гравцями та суддею-інспектором, головний суддя прийме рішення щодо покарання (попередження, штрафне очко, штрафний гейм або дискваліфікація) або його відсутності.
Чи може головний суддя покарати мого гравця штрафним очком у разі, якщо до цього в нього не було попередження? Ні, не може. У разі такої ситуації Ви маєте надіслати скаргу у ФТУ із зазначенням всіх деталей цієї ситуації.
Ми вважаємо що забіги на корті замалі для проведення матчу. Чи можемо ми відмовитися від його проведення? Якщо головний суддя вважає, що корт придатний для гри та має відповідні забіги, то Ви маєте зіграти матч. Після цього Ви маєте право оскаржити рішення головного судді у ФТУ.