Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
24.07.2017 - 30.07.2017 Кубок Премєр by Babolat 1 Кременчук   Положення  
31.07.2017 - 03.08.2017 Міжнародний турнір "Champions Bowl" 2 Київ   Положення  
31.07.2017 - 03.08.2017 Фортуна 9 2 Одеса   Положення  
12.08.2017 - 13.08.2017 Літній Кубок Ужгорода (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
14.08.2017 - 20.08.2017 Регіональний турнір до 10, до 16 років Памяті Великих В.С. РТ Нова Каховка   Положення  
14.08.2017 - 17.08.2017 Наталка 4 2 Одеса   Положення  
21.08.2017 - 24.08.2017 Forehand Cup 22 by Babolat 2 Київ   Положення  
26.08.2017 - 27.08.2017 Human Cup 7 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
28.08.2017 - 31.08.2017 Фортуна 10 2 Одеса   Положення  
28.08.2017 - 31.08.2017 Софія Cup 2 2 Рівне   Положення  
04.09.2017 - 07.09.2017 Наталка 5 2 Одеса   Положення  
04.09.2017 - 10.09.2017 Stanislaw Cup 2017 1 Івано-Франківськ   Положення  
04.09.2017 - 07.09.2017 Кубок Русановки 15 by Babolat 2 Київ   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 Памяті тенісних зірок Закарпаття (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
11.09.2017 - 17.09.2017 GALYCHYNA CUP 2017 TE & ITF Львів   Положення  
11.09.2017 - 14.09.2017 Кольори Закарпаття 2 Тячів   Положення  
18.09.2017 - 21.09.2017 Forehand Cup 26 by Babolat 2 Київ   Положення  
18.09.2017 - 21.09.2017 Babolat Cup 3 2 Харків   Положення  
18.09.2017 - 21.09.2017 Першість Острозької Академії 2 Острог   Положення  
30.09.2017 - 01.10.2017 Київська юнацька ліга 1 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
02.10.2017 - 08.10.2017 Всеукраїнські змагання до 16 років на призизи першого президента ФТУ... A Буча   Положення  
07.10.2017 - 08.10.2017 Human Cup 11 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
09.10.2017 - 15.10.2017 Forehand Cup 29 by Babolat 1 Київ   Положення  
21.10.2017 - 22.10.2017 Smash Weekend 16 (вікенд-турнір) 2 Нова Каховка   Положення  
23.10.2017 - 26.10.2017 Forehand Cup 31 by Babolat 2 Київ   Положення  
28.10.2017 - 29.10.2017 Human Cup 14 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
30.10.2017 - 02.11.2017 Кубок Олімпа до 16, 18 років 2 Київ   Положення  
06.11.2017 - 09.11.2017 Forehand Cup 33 by Babolat 2 Київ   Положення  
11.11.2017 - 12.11.2017 Кубок Русановки 19 by Babolat (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
20.11.2017 - 23.11.2017 Forehand Cup 35 by Babolat 2 Київ   Положення