Календар турнірів ФТУ

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
06.04.2020 - 11.04.2020 Tetra CUP U14 Відмінено A Харків   Положення  
13.04.2020 - 17.04.2020 Love tennis series 5 Відмінено 1 Ірпінь   Положення  
18.04.2020 - 19.04.2020 Весняний кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір) Відмінено 2 Шостка   Положення  
20.04.2020 - 24.04.2020 НАТАЛКА 1 Відмінено 2 Одеса   Положення  
27.04.2020 - 01.05.2020 Весняна першість Закарпатської області U14 Відмінено 2 Ужгород   Положення  
27.04.2020 - 01.05.2020 Миколаївська весна Відмінено 2 Миколаїв   Положення  
02.05.2020 - 03.05.2020 Весняний Кубок ТА1 by Babolat (вікенд-турнір) 2 Суми   Положення  
04.05.2020 - 08.05.2020 Кубок Федерації Нової Каховки 2 Нова Каховка   Положення  
04.05.2020 - 08.05.2020 ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA U14 2 Ізмаїл   Положення  
04.05.2020 - 08.05.2020 Кубок Дніпра 1 Дніпро   Положення  
09.05.2020 - 10.05.2020 Кубок Русанівки by Babolat 7 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
11.05.2020 - 15.05.2020 Кубок області пам'яті Ф.Кулечка 1 Львів   Положення  
16.05.2020 - 17.05.2020 Кубок ДТШ Вікторія (вікенд-турнір) 2 Херсон   Положення  
16.05.2020 - 17.05.2020 Dnipro Junior Tour 5 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
18.05.2020 - 22.05.2020 Кубок Миколаївської області 1 Миколаїв   Положення  
18.05.2020 - 22.05.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 10 2 Київ   Положення  
23.05.2020 - 24.05.2020 Tetra CUP 1 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
25.05.2020 - 29.05.2020 Шаянський кубок 2 Хуст   Положення  
25.05.2020 - 29.05.2020 Турнір до дня захисту дітей 1 Чорноморськ   Положення  
30.05.2020 - 31.05.2020 Dnipro Junior Tour 6 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
01.06.2020 - 07.06.2020 Чемпіонат України U14 A Буча   Положення  
08.06.2020 - 13.06.2020 Chernitskaya Memorial TE & ITF Харків   Положення  
13.06.2020 - 14.06.2020 День Трускавця (вікенд-турнір) 2 Трускавець   Положення  
13.06.2020 - 14.06.2020 Simba Cup 2 (вікенд-турнір) 2 Чорноморськ   Положення  
15.06.2020 - 20.06.2020 Ukrainian Junior Open TE & ITF Ірпінь   Положення  
20.06.2020 - 21.06.2020 Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
22.06.2020 - 26.06.2020 ЕТС Cup 2 Чорноморськ   Положення  
22.06.2020 - 26.06.2020 Меморіал Ігора Пилипчука 1 Івано-Франківськ   Положення  
22.06.2020 - 26.06.2020 Кубок СОК Євроспорт U14 2 Львів   Положення  
27.06.2020 - 28.06.2020 Dnipro Junior Tour 7 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення