Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
02.12.2019 - 05.12.2019 Фортуна 13 2 Одеса   Положення  
02.12.2019 - 08.12.2019 Irpin Cup TE & ITF Irpin   Положення  
02.12.2019 - 05.12.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 29 2 Київ   Положення  
02.12.2019 - 08.12.2019 Адреналін збирає друзів 1 Луцьк   Положення  
07.12.2019 - 08.12.2019 Premier cup 12 (вікенд-турнір) (відмінено) 2 Кременчук   Положення  
07.12.2019 - 08.12.2019 Human Cup 13 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
09.12.2019 - 15.12.2019 FERREXPO CUP 12 1 Горішні Плавні   Положення  
09.12.2019 - 12.12.2019 Кубок Олімпу 5 2 Київ   Положення  
09.12.2019 - 12.12.2019 Tecnifibre Cup 14 (відмінено) 2 Сєвєродонецьк   Положення  
09.12.2019 - 12.12.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 30 2 Київ   Положення  
14.12.2019 - 15.12.2019 Передноворічний турнір 2 Тернопіль   Положення  
14.12.2019 - 15.12.2019 Відкрита першість Ужгорода (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
16.12.2019 - 19.12.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 31 2 Київ   Положення  
21.12.2019 - 22.12.2019 Premier cup 13 (вікенд-турнір) (відмінено) 2 Кременчук   Положення  
21.12.2019 - 23.12.2019 Груднева арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
23.12.2019 - 26.12.2019 Tecnifibre Cup 12 2 Сєвєродонецьк   Положення  
23.12.2019 - 26.12.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 32 2 Київ   Положення  
06.01.2020 - 10.01.2020 Love tennis series 1 2 Ірпінь   Положення  
06.01.2020 - 11.01.2020 Megaron Сup U12 A Дніпро   Положення  
06.01.2020 - 10.01.2020 Кубок Олімпу 1 2 Київ   Положення  
11.01.2020 - 12.01.2020 Кубок Русанівки by Babolat 1 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
13.01.2020 - 17.01.2020 Фортуна 1 2 Одеса   Положення  
13.01.2020 - 18.01.2020 Кубок FERREXPO U14 A Горішні Плавні   Положення  
18.01.2020 - 20.01.2020 Січнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
20.01.2020 - 24.01.2020 Відкрита першість ДЮСШ 3 "Кубок Адреналіна" 1 1 Луцьк   Положення  
20.01.2020 - 24.01.2020 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 1 2 Київ   Положення  
20.01.2020 - 24.01.2020 Меморіал пам'яті Лисакової В. 2 Сєвєродонецьк   Положення  
20.01.2020 - 25.01.2020 Viccourt Cup TE & ITF Sviatopetrivske Village   Положення  
25.01.2020 - 26.01.2020 Кубок Русанівки by Babolat 2 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
25.01.2020 - 26.01.2020 Future stars 1 (вікенд-турнір) 2 Миколаїв   Положення