Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
20.09.2021 - 26.09.2021 M15 VYSHKOVO TE & ITF VYSHKOVO   Положення  
20.09.2021 - 26.09.2021 Viccourt cup TE & ITF Svyatopetrivske Village   Положення  
25.09.2021 - 26.09.2021 Осінній турнір 3 Тернопіль   Положення  
25.09.2021 - 26.09.2021 Вереснева Арена МТА U12 3 Київ   Положення  
25.09.2021 - 26.09.2021 Першість Запоріжжя (відмінено) 3 Запоріжжя   Положення  
25.09.2021 - 26.09.2021 Dnipro Cup 2 3 Дніпро   Положення  
27.09.2021 - 30.09.2021 Шаянський (відмінено) 2 Вишково   Положення  
27.09.2021 - 30.09.2021 Кубок Сєвєродонецька 2 Сєвєродонецьк   Положення  
27.09.2021 - 30.09.2021 Marina Open by Head U12 2 с. Погреби   Положення  
27.09.2021 - 30.09.2021 Відкрита першість Одеської області 2 Ізмаїл   Положення  
02.10.2021 - 03.10.2021 Прометей 1 3 Кам'янське   Положення  
02.10.2021 - 03.10.2021 Карпатський вікенд 1 3 Івано-Франківськ   Положення  
02.10.2021 - 03.10.2021 Кубок Русанівки by Babolat 12 3 Київ   Положення  
04.10.2021 - 08.10.2021 Кубок SAN Team 1 Львів   Положення  
04.10.2021 - 07.10.2021 Наталка 6 2 Одеса   Положення  
04.10.2021 - 10.10.2021 Кубок першого президента ФТУ Беньямінова Г.Ф. A Київ   Положення  
04.10.2021 - 07.10.2021 Фортуна 10 2 Одеса   Положення  
04.10.2021 - 08.10.2021 Кубок Таврії 1 Нова Каховка   Положення  
09.10.2021 - 10.10.2021 Осіння першість м.Луцьк  3 Луцьк   Положення  
09.10.2021 - 10.10.2021 Жовтнева Арена МТА 3 Київ   Положення  
09.10.2021 - 10.10.2021 Paka Cup 1 3 Запоріжжя   Положення  
09.10.2021 - 10.10.2021 Осінній марафон 3 Полтава   Положення  
11.10.2021 - 17.10.2021 Кубок МТА U14 A Київ   Положення  
11.10.2021 - 14.10.2021 На Покрову 2 Стрий   Положення  
16.10.2021 - 17.10.2021 Кубок Русанівки by Babolat 13 3 Київ   Положення  
16.10.2021 - 17.10.2021 Dnipro Cup 3 2 Дніпро   Положення  
16.10.2021 - 17.10.2021 Закриття сезону 3 Тернопіль   Положення  
18.10.2021 - 21.10.2021 Меморіал Фільова 2 Сєвєродонецьк   Положення  
23.10.2021 - 24.10.2021 Кубок AKS 3 3 Харків   Положення  
23.10.2021 - 24.10.2021 Сонячне Закарпаття 3 Мукачево   Положення