Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
22.07.2019 - 28.07.2019 Відкритий чемпіонат Львова 1 Львів   Положення  
22.07.2019 - 28.07.2019 Selena Cup А до 14 A Черкаси   Положення  
22.07.2019 - 28.07.2019 Sofia Cup 1 1 Рівне   Положення  
27.07.2019 - 28.07.2019 Літні канікули (вікенд-турнір) 2 Тячів   Положення  
27.07.2019 - 28.07.2019 Premier cup 6 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
27.07.2019 - 28.07.2019 Кубок "Вікторія" 2 Херсон   Положення  
27.07.2019 - 28.07.2019 Smash Open (вікенд-турнір) 2 Вінниця   Положення  
29.07.2019 - 04.08.2019 Всеукраїнські змагання до 14 років A Ірпінь   Положення  
29.07.2019 - 04.08.2019 Кубок Панської гори (відмінено) 1 Львів-Сокільники   Положення  
03.08.2019 - 04.08.2019 Віннер (вікенд-турнір) 2 Херсон   Положення  
03.08.2019 - 04.08.2019 Літній Кубок ТА3 by Babolat (вікенд-турнір) 2 Суми   Положення  
03.08.2019 - 04.08.2019 Кубок Карпат 2 (вікенд-турнір) 2 Івано-Франківськ   Положення  
05.08.2019 - 11.08.2019 Літній кубок Прем'єр до 12 A Кременчук   Положення  
05.08.2019 - 08.08.2019 Сокіл-Стрий 2 Стрий   Положення  
05.08.2019 - 11.08.2019 Чемпіонат України A Ірпінь   Положення  
05.08.2019 - 08.08.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 21 2 Київ   Положення  
05.08.2019 - 08.08.2019 Фортуна U14 2 Одеса   Положення  
10.08.2019 - 11.08.2019 Острозьке літо (вікенд-турнір) 2 Острог   Положення  
10.08.2019 - 11.08.2019 Відкрита першість області 1 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
12.08.2019 - 15.08.2019 Львівські зорі 2 Львів   Положення  
12.08.2019 - 18.08.2019 ETC Cup 2 1 Чорноморськ   Положення  
12.08.2019 - 15.08.2019 Літній Кубок ТА4 by Babolat 2 Суми   Положення  
12.08.2019 - 18.08.2019 Кубок Одеської обласної Федерації 1 Одеса   Положення  
17.08.2019 - 18.08.2019 Драйв (вікенд-турнір) 2 Херсон   Положення  
17.08.2019 - 18.08.2019 Premier cup 7 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
17.08.2019 - 18.08.2019 Літня першість області (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
17.08.2019 - 18.08.2019 Human Cup 9 (вікенд-турнір) 2 Дніпро   Положення  
19.08.2019 - 25.08.2019 J3 Kyiv region TE & ITF Kyiv   Положення  
19.08.2019 - 22.08.2019 Меморіал Пам'яті Великих В.С. 2 Нова Каховка   Положення  
19.08.2019 - 25.08.2019 Відкрита першість Одеської області дорослі 1 Чорноморськ   Положення