Тренери

№ п/п Регіон України ПІБ Місто Освіта Звання Місце роботи
1 АР Крим Аверьянов Денис Анатолійович Сімферополь ВИЩА

2 АР Крим Бабічев Андрій Анатолійович м.Алушта Вища С.Г.У.

3 АР Крим Баранов Дмитро Вікторович Сімферополь Вища, Сімферопольський державний університет

4 АР Крим Гуричев Дмитро Олександрович Сімферополь таврический Національний Університет, Факультет Фізичного виховання Майстер Спорта по теннісу Кримський Мед.Універ.Спорткомплекса
5 АР Крим Гуричева Тетяна Михайліївна Сімферополь Тавричестькій Націанальний Університет , факультет Тет Фізвиховання КМС Кримський медецинський Університет Спорткомплекс
6 АР Крим Дерябін Антон Валерійович Сімферополь ВИЩА

7 АР Крим Івахненко Юрій Тихонович Алушта ВИЩА

8 АР Крим Ковальська Тетяна Сергіївна
ВИЩА

9 АР Крим Котон Володимир Володимирович Ялта ВИЩА

10 АР Крим Крижановський Віктор Миколайович м. Ялта Вища, Київський державний інститут фізичної культури КМС
11 АР Крим Мартинюк Галина Василівна Севастополь ВИЩА

12 АР Крим Ратнюк Оксана Юріївна м. Сімферополь Вища, Харківський державний педагогічний університет
СДЮШОР з тенісу м. Сімферополь
13 АР Крим Селіванов Василь Олегович Сімферополь ВИЩА

14 АР Крим Селіванов Олег Васильович Сімферополь ВИЩА

15 АР Крим Селіванова Олена Миколаївна Сімферополь ВИЩА

16 АР Крим Тимошенко Лучезар Володимирович м.Алушта Сімферопольський государствиний університет Викладання фізичного вихавання (спеціальність тенніс) Заклад ФПУ
17 АР Крим Федорова Вероніка Миколаївна Євпаторія Вища, Луганський педагогічний інститут КМС ДЮСШ
18 АР Крим Хабібов Анатолій Олексійович Ялта ВИЩА

19 АР Крим Ходорченко Володимир Валерійович Сімферополь Вища, Таврійський національний університет Майстер Спорту
20 АР Крим Чернишева Тамара Володимиріївна АРК Вища Майстер спорту СССР Тенніс
21 АР Крим Чернишов Костянтин Вікторович Сімферополь ВИЩА

22 АР Крим Щербаков Олександр Михайлович Сімферополь ВИЩА

23 Волинська область Горбік Євген Володимирович Луцьк ВИЩА

24 Волинська область Лопіна Ксенія Валеріївна Луцьк ВИЩА

25 Волинська область Маренич Юогодар Валерійович Луцьк вища Теренер Луцьк
26 Волинська область Михайлов Сергій Юрійович Луцьк ВИЩА

27 Волинська область Хомик Ігор Осипович Луцьк Вища, Тернопільський педагогічний інститут
ТК
28 Дніпропетровська область Бабіченко Руслан Анатолійович Дніпропетровськ


29 Дніпропетровська область Берізка Анна Володимирівна Дніпропетровськ Вища

30 Дніпропетровська область Беспалько Віта Анатоліївна Дніпропетровськ Вища

31 Дніпропетровська область Беспалько Віта Анатоліївна м. Дніпродзержинськ Коледж фіз. виховання у м.Дніпродзержинськ КМС СК "Восход"
32 Дніпропетровська область Бобков Ігор Іванович Дніпродзержинськ Вища, Кам'янець-Подільський державний інститут фізичної культури і спорту
СК
33 Дніпропетровська область Богдан Дмитро Віталійович Дніпропетровськ Вища

34 Дніпропетровська область Богдан Євгеній Віталійович Дніпропетровськ Вища

35 Дніпропетровська область Буряк Сергій Миколайовичу Дніпропетровськ Вища

36 Дніпропетровська область Буцерога Володимир Валерійович м.Дніпродзержинськ Дніпродзержинський технікум ФК КМС КПСК Прометей
37 Дніпропетровська область Васильєв Роман Олександрович Кривий Ріг 1994р. - ДПФК, 1999р - ДДУФК (вища)
СДЮШ
38 Дніпропетровська область Войний Віталій Андрійович Дніпропетровськ


39 Дніпропетровська область Данильченко Данило Валерійович Дніпропетровськ Вища

40 Дніпропетровська область Дирко Артур Олександрович Дніпродзержинськ


41 Дніпропетровська область Дирко Олег Олександрович Дніпропетровськ


42 Дніпропетровська область Добрева Ірина Олександрівна Дніпропетровськ


43 Дніпропетровська область Довбань Сергій Анатолійович Дніпропетровськ Вища ДГИФКиС МС СССР БТК
44 Дніпропетровська область Долбишев Андрій Павлович Дніпропетровськ


45 Дніпропетровська область Долбишев Павло Володимирович Дніпропетровськ


46 Дніпропетровська область Долбишева Ніна Григорівна Дніпропетровськ ВИЩА

47 Дніпропетровська область Заворотний Олександр Васильович Дніпропетровськ


48 Дніпропетровська область Ільченко Валерій Миколайович Дніпродзержинськ


49 Дніпропетровська область Козченко Сергій Петрович Дніпродзержинськ


50 Дніпропетровська область Комелягіна Кристина Олександрівна Дніпропетровськ ВИЩА

51 Дніпропетровська область Костенко Оксана Владиславівна Кривий Ріг ВИЩА

52 Дніпропетровська область Лазарчук Владислав Вікторович Дніпропетровськ Вища

53 Дніпропетровська область Лазарчук Ольга ВІкторівна Дніпропетровськ Вища Майстер спорта України СК "Восход"
54 Дніпропетровська область Лебедина Олена Володимирівна Дніпропетровськ Вища
СК "Восход"
55 Дніпропетровська область Личко Артем Юрійович м.Дніпропетровськ Вища Первий розряд БТК Мегурон
56 Дніпропетровська область Личко Тамара Михайлівна Дніпропетровськ


57 Дніпропетровська область Ляміна Ірина Олегівна Дніпропетровськ


58 Дніпропетровська область Маліков Андрій Володимирович Дніпропетровськ Вища, Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту Майстер спорту СК "Восход"
59 Дніпропетровська область Малікову Андрій Володимирович Дніпропетровськ Вища

60 Дніпропетровська область Морозов Денис Анатолійович Дніпропетровськ


61 Дніпропетровська область Музальова Марія Сергіївна Дніпропетровськ Вища

62 Дніпропетровська область Новак Ігор Борисович Дніпропетровськ Дніпропетровський Державний Інститут ФК Майстер Спорту СК
63 Дніпропетровська область Новак Ігор Борисович Дніпропетровськ Вища

64 Дніпропетровська область Носенко Сергій Іванович Дніпропетровськ Вища

65 Дніпропетровська область Олійник Олександр Олександрович Дніпропетровськ Вища

66 Дніпропетровська область Палочкін Ігор Аркадійович Дніпропетровськ


67 Дніпропетровська область Рудницький Микита



68 Дніпропетровська область Самобатченко Володимир Володимирович Дніпропетровськ Вища

69 Дніпропетровська область Синельник Ростислав Олексійович Дніпропетровськ Вища

70 Дніпропетровська область Соболєв Євген Сергійович м. Дніпропетровськ Дніпропетровський державний інститут фіз. культури і спорту Майстер спорту ВТК
71 Дніпропетровська область Соболєв Костянтин Сергійович м. Дніпропетровськ Дніпропетровський державний інститут фіз. культури і спорту КМС Дніпропетровська
72 Дніпропетровська область Філічкін Роман Олександрович Дніпродзержинськ вища Майстер спорту ВТК "Мегарон"
73 Дніпропетровська область Хейлік Ігор Олександрович Дніпропетровськ Дніпропетр. держ. інст. фіз. культури і спорту Майстер спорту Викладач кафедри педагогіки та психології
74 Дніпропетровська область Хілтунен Ірина Сергіївна Дніпропетровськ Вища

75 Дніпропетровська область Шипунов Георгій Євгенійович м.Дніпродзержинськ Вище Тренер вищої категорії ВТК "Лигорон"
76 Дніпропетровська область Шипунов Ігор Євгенійович м.Дніпропетровськ Дніпродзержинський коледж фізичного виховання викладач фізичного виховання Тренер з тенісу ВТК
77 Дніпропетровська область Юдін Юрій Миколайович м.Дніпропетровськ Вище ДГИФК первий розряд БТК
78 Донецька область Аксенцев Євген Анатолійович м. Донецьк Військовий Червонознам'янський інститут фіз. культури м. Санкт-Петербург КМС СРСР
79 Донецька область Аксенцев Іван Євгенович Донецьк ВИЩА

80 Донецька область Аксьонов Олександр Володимирович Макіївка ВИЩА

81 Донецька область Богданов Володимир Вікторович Донецьк Донецький національний університет Майстер спорту СРСР, заслужений тренер України тенісний клуб "Віккорт"
82 Донецька область Богданов Олег Володимирович Донецьк Вища КМС Тенісний клуб
83 Донецька область Гончаренко Сергій Олександрович Донецьк ВИЩА

84 Донецька область Гордієнко Дмитро Донецьк ВИЩА

85 Донецька область Гребенюк Єкатерина Юріївна Донецьк ВИЩА

86 Донецька область Діулін Олександр Костянтинович Маріуполь ВИЩА

87 Донецька область Дубов Андрій Валентинович Донецьк
I розряд Тенісний клуб "Віккорт"
88 Донецька область Ємельянов Микола Станіславович Макіївка ВИЩА

89 Донецька область Жученко Оксана Євгеніївна Донецьк ВИЩА

90 Донецька область Заречанська Оксана Валеріївна м.Донецьк УОР ім.Бубки Молодший спеціаліст КМС ВікКор
91 Донецька область Зарубей Олексій Вікторович Донецьк ВИЩА

92 Донецька область Іщенко Іван Олегович Маріуполь ВИЩА

93 Донецька область Каменєв Андрій Миколайович Авдіївка ВИЩА

94 Донецька область Клочков Денис Вікторович Маріуполь ВИЩА

95 Донецька область Ковальов Кирило Валерійович Донецьк ВИЩА

96 Донецька область Козлов Ігор Вікторович Донецьк
КМС, Заслужений тренер України Тенісний клуб "Віккорт"
97 Донецька область Кот Євгенія Олександрівна Донецьк ВИЩА

98 Донецька область Кубарев Руслан Сергійович Донецьк ВИЩА

99 Донецька область Леонов Юрій Іванович смт Володарське ВИЩА

100 Донецька область Мавродій Ольга Нікітічна Донецьк Державний центральний ордену Леніна інститут фіз. культури і спорту м. Москва Заслужений тренер України
101 Донецька область Малега Володимир Іванович Донецьк Слов'янський державний педагогічний університет
Донецький гірничий технікум
102 Донецька область Мігалко Аттіла Васильович Донецьк Донецький національний університет Майстер спорту Тенісний клуб
103 Донецька область Мігалко Наталія Валеріївна м. Донецьк Донецький державний інститут здоров'я, фіз. виховання і спорту Майстер спорту ТК "Віккорт"
104 Донецька область Міркін Владислав Романович Донецьк ВИЩА

105 Донецька область Нестеренко Остап Олександрович Маріуполь ВИЩА

106 Донецька область Нєстєрова Оксана Романівна Донецьк Вища Донецький державний інститут фізичної культури та спорту КМС, Заслужений тренер України Тенісний клуб "ВікКорт"
107 Донецька область Орехов Геннадій Борисович Донецьк ВИЩА

108 Донецька область Орехова Ксенія Геннадіївна Донецьк ВИЩА

109 Донецька область Редька Андрій Олександрович Маріуполь ВИЩА

110 Донецька область Родіонов Ігор Олегович Донецьк ВИЩА

111 Донецька область Свєтова Альона Олегівна Донецьк Вища Київський державний інститут фізичної культури Майстер Спорту СРСР, Заслужений тренер України Тенісний клуб
112 Донецька область Сєвєрченко Максим Володимирович Сєвєродонецьк ВИЩА

113 Донецька область Сороколєтов Віктор Леонтійович Донецьк Вища Донецький національний університет
СДЮСШОР з тенісу
114 Донецька область Сороколєтов Леонтій Григорович Донецьк Вища Узбецький державний інститут фізичної культури та спорту Майстер спорту СРСР СДЮСШОР з тенісу "Локомотив"
115 Донецька область Сороколєтова Олена Федорівна Донецьк Вища Київський державний інститут фізичної культури Майстер спорту СРСР СДЮСШОР з тенісу "Локомотив"
116 Донецька область Стогов Дмитро Юрійович Донецьк Таврійський національний університет ім. В. І. Вернадського КМС Тенісний клуб
117 Донецька область Сухова Ірина Валентинівна Донецьк Донецьке училище олімпійського резерву Майстер спорту СРСР СДЮСШОР
118 Донецька область Теплинская Ольга Анатольевна
школа олимпийского резерва им Бубки.Донецкий институт физкультуры Мастер спорту теннисный клуб "Калиновая балка"
119 Донецька область Терещук Орест Олегович Донецьк ВИЩА

120 Донецька область Ходарева Евеліна Олексіївна Донецьк ВИЩА

121 Донецька область Цепляєв Євгеній Олексійович Донецьк Донецкий Державный Государственный Институт Физической Культуры Здоровья и Спорт

122 Донецька область Чудакова Євгенія Сергіївна Донецьк ВИЩА

123 Донецька область Чудакова Наталя Борисівна Донецьк Донецький технікум фіз. культури і спорту, Донецький інститут управління: спеціа Майстер спорту, Заслужений тренер України Тенісний клуб
124 Донецька область Шишко Максим Йосипович Донецьк Донецький державний інститут фіз. культури
ПП "Школа теніса "Maxima". Старший тренер
125 Донецька область Шишко Назар Йосипович Донецьк Донецький державний інститут фіз. культури
Школа тенісу
126 Донецька область Якименко Денис Олександрович Донецьк ВИЩА

127 Закарпатська область Белені Габріелла Золтанівна Тячів Український державний університут фіз. виховання і спорту Майстер спорту Тячівська ДЮСШ
128 Закарпатська область Павлишинець Віктор Юрійович м. Тячів Київський державний інститут фіз. культури
Тячівська ДЮСШ
129 Закарпатська область Романишин Роман Іванович Тячів Львівський державний інститут фіз. культури
Тячівська ДЮСШ
130 Запорізька область Баладжян Сусанна Суренівна Запоріжжя Одеський державний університет ім. Мечнікова Майстер спорту СРСР ТОВ СОК
131 Запорізька область Карленко Руслан Валерійович Запоріжжя


132 Запорізька область Ніязова Тіна Нурлановна Запоріжжя Вища - ТОВ "Спортивно оздоровчий комплекс"
133 Запорізька область Черкун Дмитро Олександрович Запоріжжя


134 Запорізька область Шмалько Артем Володимирович Запоріжжя


135 Івано-Франківська область Гоголь Марія Василівна Івано-Франківськ, с.Вовчинець ВИЩА

136 Івано-Франківська область Калабішка Андрій Іванович м. Івано-Франківськ вища КМС Тенісний клуб
137 Івано-Франківська область Мельник Йоланта Романівна м.Коломия Вища Майстер з спорту Україна з тенісу
138 Івано-Франківська область Саваляк Віра Василіївна м.Коломия Вища
Коломийська спортивна дитяча школа №2
139 Івано-Франківська область Савуляк Роман Маркіянович м.Коломия Вища
ФЮСШ ст.Україна
140 Івано-Франківська область Труш Юрій Михайлович м.Івано-Франківськ Студент
Тенісний клуб
141 Івано-Франківська область Шумада Віталій Вікторович Івано-Франківськ вища

142 Київ Абрамов Сергій Леонідович Київ Повна вища. Національний Університет фізичного виховання и спорту України Майстер спорту України
143 Київ Айзенштат Йосип Самойлович м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури Заслужений тренер України ДЮСШ № 1
144 Київ Андреєва Ганна Сергіївна Київ Педагогічний Університет ім. М.П. Драгоманова

145 Київ Бартюк Олександер Володимирович м.Київ Вища Тренер ТК "Діарсо"
146 Київ Безносенко Олексій Леонідович Київ вища Мастер спорта
147 Київ Бейко Талина Іванівна м. Київ Вища Національний університет фізичного виховання і спорту України Майстер спорту України, майстер спорту СРСР СДЮСШОР з тенісу
148 Київ Беньямінова Ляя Сергіївна м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури КМС ДЮСШ № 1
149 Київ Бєлов Олександр Валентинович Київ Вища Майстер спорту міжнародного класу ДЮСШОР
150 Київ Білоножко Марина Едуардівна Київ ВИЩА

151 Київ Бобров Максим Валерійович Київ ВИЩА

152 Київ Богданова Наталія Сергіївна Київ ВИЩА

153 Київ Бондаренко Віталій Васильович м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури Майстер спорту України, майстер спорту СРСР ДЮСШ №15
154 Київ Бондаренко Наталія Володимирівна м. Київ Вища Національний університет фізичного виховання і спорту України Заслужений тренер України СДЮСШОР з тенісу
155 Київ Бондаренко Ніна Василівна м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури Майстер спорту СРСР ДЮСШ №15
156 Київ Бондарчук Юрій Миколайович м. Київ Вища Державний університет фізичного виховання і спорту КМС Спорт. Клуб "Антей"
157 Київ Бондарчук Юрій Миколайович Київ Український Державний Університет Фізичного Виховання та Спорту.
Інститут Еконо
Майстер спорту Тенісний клуб "Антей"
158 Київ Брічек Дмитро Миколайович м. Київ Вища, Національний університет фізичного виховання і спорту України Майстер спорту України з теннісу Міжнародна тенісна Академія
159 Київ Булгакова Ірина Анатоліївна м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури КМС КДЮСШ "Центр"
160 Київ Буленін Володимир Григорович м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури Заслужений тренер України ДЮСШ-1
161 Київ Васильчишин Кирило Олексійович Київ Викладач фізичного виховання Майстер спорту України по тенісу ДЮСШ - 17
162 Київ Галатенко Ігор Олександрович Київ ВИЩА

163 Київ Гаріна Наталія Петрівна м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури Майстер спорту СРСР КДЮСШ "Центр"
164 Київ Гаркавий Сергій Васильович м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури Заслужений тренер України СДЮШОР, Старший тренер з тенісу
165 Київ Гражулене Тетяна Григорівна Київ ВИЩА

166 Київ Греськів Оксана Іванівна Київ Вища, Національний університет фізичного виховання і спорту України

167 Київ Давидюк Юлія Сергіївна Київ ВИЩА

168 Київ Дерновська Людмила Костянтинівна Буча ВИЩА

169 Київ Дерновський Андрій Ігоревич Дніпродзержинськ бакалавр Майстер спорту України Київ
170 Київ Дерновський Ігор Георгійович м. Київ Середня-спеціальна Дніпродзержинський коледж фізичного виховання Майстер спорту СРСР, заслужений тренер України СДЮСШОР з тенісу
171 Київ Дячок Микола Павлович Київ Вища, Таврійський національний університет Майстер спорту ДЮСШ КП ОУСЦ ФСУ "Україна"
172 Київ Єрмаков Василь Миколайович Київ УФВС м.Санкт-Петербург.Курси підвищення кваліфікації тренерів НУФВСУ м.Київ. КМС Фітнес клуб "Олімп" вул. Кулібіна, 11
173 Київ Жуков Сергій Миколайович м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури
кафедра фіз. виховання ФФВС НТУУ КПІ
174 Київ Задорожня Оксана Анатоліївна м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури
КДЮСШ "Центр"
175 Київ Затулко Валерія Володимирівна Київ рвуфк 96-99 м.київ майстер спорту міжнародного класу дюсш № 23
176 Київ Зеніна Ольга Олександрівна м. Київ Вища-спеціальна Майстер спорту СРСР СДЮСШОР з тенісу
177 Київ Зорін Михайло Ігоревич Київ ВИЩА

178 Київ Ібраімова Марина Василівна Київ Вища, Київський державний інститут фізичної культури КМС, доцент, кандидат педагогічних наук ВГО Федерація тенісу України
179 Київ Кліщевська Анна Геннадіївна м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури КМС МДП "Тенісні корти"
180 Київ Кліщевська Анна Геннадіївна Київ Университет физкультуры и спорта К.М.С, Льодовий стадіон
181 Київ Ковальчук Тетяна Іванівна Київ ВИЩА

182 Київ Ковальчук Тетяна Ївановна Київ Образование высшее. Донецкий государственный институт культуры,физ.воспитания и мастер спорта международного класса ул. Героев Севостополя 11-в
183 Київ Корольов Вадим Сергійович Київ Вища КМС КДЮСШОР
184 Київ Корчевський Антон Ярославович Київ ВИЩА

185 Київ Кривошеєв Олег Ігорович м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури КМС ПП
186 Київ Кузнєцов Олег Альбертович Київ ВИЩА

187 Київ Кузьмін Андрій Львович Київ ВИЩА

188 Київ Кулік(Кретова) Ілона Анатоліївна Київ Київський Університет фізкультури та спорту

189 Київ Лимар Василь Іванович м. Київ Вища Львівський інститут фізичної культури
СО "Теніс-Клуб"
190 Київ Лисенко Ірина Георгіївна Київ ВИЩА

191 Київ Литвинов Андрій Анатолійович Київ
Майстер спорту України по тенісу ЧП Литвинов А.А.
192 Київ Лукьянчикова Ганна Дмитрівна Київ ВИЩА

193 Київ Лущик Валентина Володимирівна м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури Заслужений тренер України КДЮСШ "Центр"
194 Київ Ляхович Андрій Сергійович Київ ВИЩА

195 Київ Макарська Олена Миколаївна м. Київ Вища Сімферопольський державний університет ім. Фрунзе, факультет фізизного виховання
ПП
196 Київ Макарський Микола Андрійович м. Київ Вища Сімферопольський державний університет ім. Фрунзе, факультет фізичного виховання
ПП
197 Київ Малойван Геннадій Миколайович м.Київ Національний університет фізичного виховання і спорта України (НУФВСУ) здобув кв Сертифікат тренера ІІ рівння від ITF. PTR professional tennis registry - PROFESS Тенісний клуб "Корти на Подолі"
198 Київ Медведєва Наталія Олегівна м. Київ Вища, Київський державний інститут фізичної культури Заслужений майстер спорту України, Майстер спорту міжнародного класу СК "Антей"
199 Київ Медведєва Світлана Сергіївна м. Київ Вища Заслужений тренер України СК "Антей"
200 Київ Молчанов Кирило Петрович Київ студент спаринг-тренер Київ
201 Київ Мосягіна Алла Вікторівна м. Київ Вища Київський державний інститут фізичної культури
ДЮСШ № 1
202 Київ Мочалова Тетяна Василівна м. Київ Вища-спеціальна Заслужений тренер України СДЮСШОР з тенісу
203 Київ Музика Станіслав Анатолійович м. Київ Вища, Національний університет фізичного виховання і спорту України КМС
204 Київ Науменко Юрій Григорович Київ Національний університет фізичного виховання і спорту України

205 Київ Неживий Дмитро Григорович Київ ВИЩА

206 Київ Нікітін Денис Михайлович Київ НУФВИС
Детски тенисній клуб Апельсин
207 Київ Нудьга Євгенія Ігорівна Київ Вища Національний університет фізичного виховання і спорту України Майстер спорту України ДП "Льодовий стадион"
208 Київ Основа Вікторія Анатоліївна м. Київ Вища, Київський державний інститут фізичної культури
КДЮСШ "Центр"
209 Київ Петрова Людмила Миколаївна м.Київ Вища Заслужений тренер України
210 Київ Петрович Валерія Аркадіївна Київ ВИЩА

211 Київ Петряєв Денис Ігоревич Київ Вища

212 Київ Поліщук Любов Віталіївна Київ ВИЩА

213 Київ Проценко Володимир Миколайович Васильків ВИЩА

214 Київ Редванова Тетяна Василівна м. Київ Вища, Сімферопольський державний університет
ДЮСШ №15
215 Київ Романова Галина Вікторівна Київ ВИЩА

216 Київ Роменська Мілена Юріївна Київ вища НУФВСУ

217 Київ Савєльєва Марина Олександрівна Київ ВИЩА

218 Київ Сандракова Юлія Геннадіївна Київ ВИЩА

219 Київ Сафарян Сергій Сергійович м. Київ Вища, державний інститут фізичної культурита спорту КМС ДЮСШ №17
220 Київ Сидоренко Мирослав Палладієвич Київ ВИЩА

221 Київ Сотнік Тетяна Анатоліївна Київ ВИЩА

222 Київ Супруненко Максим Валерійович Київ ВИЩА

223 Київ Філіма Михайло Юрійович м. Київ Вища, Київський державний інститут фізичної культури Майстер спорту міжнародного класу
224 Київ Хмарський Станіслав Ігорович Київ Вища

225 Київ Цибульський Олександр Степанович Київ
КМС Тернопіль
226 Київ Чепурченко Валентин Павлович Біла Церква ВИЩА

227 Київ Черепов Юрій Борисович м. Київ Вища, Київський державний інститут фізичної культури Заслужений тренер України СК "Антей"
228 Київ Чернова Олена Вікторівна Вижгород ВИЩА

229 Київ Шевчук Тетяна Олексанжрівна Київ ВИЩА

230 Київ Шепельов Дмитро Вадимович м. Київ Вища-спеціальна, Львівський державний інститут фізичної культури Майстер спорту України СДЮСШОР з тенісу
231 Київ Шульга Ганна Миколаївна Київ ВИЩА

232 Київ Шутько Олексій Леонідович Київ Вища. ЧДПІ ім. Т.Г. Шевченко спеціаліст
233 Київ Юшкова Жанна Сергіївна м. Київ НТУУ КПІ факультет фіз. виховання і спорту КМС КДЮСШ "Центр"
234 Київ Янковий Олег Васильович м. Київ Вища, Київський державний інститут фізичної культури Майстер спорту ДЮСШ Шевченківської РДА м. Києва
235 Київ




236 Луганська область Богданова Олена Володимирівна Луганськ Запорізський педагогічний університет Майстер спорту СССР Луганські тенісні корти
237 Луганська область Калінін Євген Борисович Луганськ Луганський державний педагогічний інститут
Громадська організація "Тенісний клуб "Ейс"
238 Луганська область Кашенкова Ірина Володимирівна Луганськ Луганський педагогічний університет

239 Луганська область Кошман Євген Васильович Луганськ ВИЩА

240 Луганська область Півоварова Олена Игоріївна м.Луганськ ЛИПУ КМС Луганський тенісний корт
241 Луганська область Северченко Максим Володимирович Сєвєродонецьк ВИЩА

242 Луганська область Соломко Павло Володимирович Луганськ ВИЩА

243 Луганська область Фінюшин Олексій Борисович Сєвєродонецьк ВИЩА

244 Луганська область Хохлова Віра Василівна
Московський інститут фізичної культури Майстер спорту СРСР ДЮСШ 4, Міськспорткомітету
245 Луганська область Чеботарьов Артем Едуардович Сєвєродонецьк ВИЩА

246 Луганська область Чеботарьов Едуард Володимирович Северодонецьк Луганський нац. педагогічний Університет Старший тренер Луганської області ДЮСШ 4, Міськспорткомітету
247 Львівська область Булачек Олена Іванівна Львів ВИЩА

248 Львівська область Вичегжаніна Олена Володимирівна Львів Львівський державний інститут фіз. культури
тренер-викладач ДЮСШ "Спартаківець"
249 Львівська область Воскресенська Галина Олександрівна Львів Державний інститут фізичної культури
ДЮСШ "Спартаківець"
250 Львівська область Григор'єва Аліса Вікторівна Львів ВИЩА

251 Львівська область Гуртова Тетяна Валентинівна Львів ВИЩА

252 Львівська область Довбуш Лілія Ярославівна Львів ВИЩА

253 Львівська область Єлькіна Анна Анатоліївна Львів Львівський державний інс Майстер спорту ДЮСШ
254 Львівська область Жирко Василь Миронович Львів вища Майстер спорту
255 Львівська область Заторський Ярослав Васильович Львів Львівський державний інститут фіз. культури Заслужений тренер України стариший тренер у ДЮСШ Спартаківець
256 Львівська область Медюх Зіновій Олександрович Стрий ВИЩА

257 Львівська область Медюх Олег Олександрович Стрий ВИЩА,ЛДІФК

258 Львівська область Мерещак Артур-Роман Геронінович Золочів ВИЩА

259 Львівська область Микитин Ігор Михайлович Трускавець ВИЩА

260 Львівська область Микитин Ірена Ігорівна Трускавець ВИЩА

261 Львівська область Отава Ігор Васильович Львів Львівський Державний Інстітут фізичной культури та спорту тренер-викладач п/п СК Медик
262 Львівська область Самсонов Євген Анатолійович Львів Львівський державний інститут фіз. культури Майстер спорту СРСР ДЮСШ -1
263 Львівська область Стасюк Дмитро Анатолійович Львів ВИЩА

264 Львівська область Янбухтин Тимур Шамільєвич Львів Львівський державний інститут фіз.культури
тренер ДЮСШ
265 Львівська область Ярема Петро Олексійович Львів Львівський державний інститут фіз. культури
тренер-викладач ДЮСШ "Спартаківець"
266 Львівська область Тимчина Юліана Олександрівна Львів бакалавра ЛДУФК КМС приватний тенісний клуб "ТЕН",парк ім.Б.Хмельницького
267 Миколаївська область Кива Анжела Тиберіївна Миколаїв ВИЩА

268 Миколаївська область Овчаренко Юлія Олександрівна Миколаїв ВИЩА

269 Миколаївська область Щербань Вікторія Георгіївна Миколаїв ВИЩА

270 Одеська область Баженов Микола Володимирович Ізмаїл ВИЩА

271 Одеська область Бакунін Андрій Володимирович Іллічівськ вища
"Еліт Теніс Клаб"
272 Одеська область Бондар Арсеній Вікторович Одеса ВИЩА

273 Одеська область Васільєва Валентина Георгієвна Одеса ВИЩА

274 Одеська область Веремейчук Леонід Васильович Іллічівськ ВИЩА

275 Одеська область Вихрестюк Олена Олександрівна м. Ізмаіл Ізмаільський державний гуманітарний університет
Спортивно-оздоровчий центр
276 Одеська область Вратенкова Олена Дмитрівна м. Ізмаіл Ізмаільський педагогічний інститут
Спортивно-оздоровчий центр ГорОО, старший тренер
277 Одеська область Головацька Віра Петрівна Іллічівськ ВИЩА

278 Одеська область Грубіна Олена Семенівна м. Ізмаіл Ізмаільський державний педагогічний інститут
Спортивно-оздоровчий центр
279 Одеська область Домбровська Марина Григорівна м. Ізмаіл Державний гуманітарний університет
Спортивно-оздоровчий центр
280 Одеська область Домбровська Марина Григоріївна м. Ізмаіл Державний Гумонітарний Університет
Спортивно-оздоровчий центр Міськво
281 Одеська область Єрмаков Олексій Костянтинович Одеса ВИЩА

282 Одеська область Злобіна Ганна Альбертівнаа Одеса ВИЩА

283 Одеська область Іванович Владислав Володимирович Одеса ВИЩА

284 Одеська область Кашенков Володимир Олегович Одеса ВИЩА

285 Одеська область Майдаченко Олександр Юрійович Білгород-Дністровський ВИЩА

286 Одеська область Малишев Володимир Володимирович Одеса Вища, Київський державний інститут фізичної культури Майстер спорту СРСР Директор та старший тренер з тенісу ФСО "Україна"
287 Одеська область Малишев Максим Володимирович Одеса ВИЩА

288 Одеська область Малишева Марина Володимирівна Одеса ВИЩА

289 Одеська область Петренко Ніна Олександрівна Одеса ВИЩА

290 Одеська область Подобний Сергій Миколайович Одеса Державний Університет ім.М,В,Фрунзе м.Сімферополь МСМК СРСР СК Черноморец
291 Одеська область Попов Сергій Вікторович Одеса ВИЩА

292 Одеська область Пуме Олена Володимирівна Одесса вища

293 Одеська область Робінков Валерій Валерійович Одеса ВИЩА

294 Одеська область Сабіліна Ольга Олександрівна Одеса ВИЩА

295 Одеська область Світолін Юліан Михайлович Одеса ВИЩА

296 Одеська область Скоріков Іван Петрович Одеса ВИЩА

297 Одеська область Сокол Борис Мойсейович Одеса ВИЩА

298 Одеська область Сорокін Ярослав Олександрович Одеса ВИЩА

299 Одеська область Степаненко Артем Олексійович м. Ізмаіл Ізмаільський державний педагогічний інститут
ДЮСШ Ізмаільського управління водного господарства
300 Одеська область Терлецький Андрій Борисович Іллічівськ ВИЩА

301 Одеська область Тетлов Вячеслав Вікторович Одеса ОНУ им. И.И.Мечникова


302 Одеська область Тіторова Ольга Олександрівна Одеса ВИЩА

303 Одеська область Чекалін Марк Сергійович Одеса ВИЩА

304 Одеська область Шульга Лев Михайлович Іллічівськ вища Майстер спорту СРСР тренер-інструктор "Еліт Теніс Клаб"
305 Одеська область Юрчук Павло Юрiйович Ізмаїл Измаильский Государственный Гуманитарный УниверситетПолучил квалификац. бакалавр КМС Межрейсовая База Моряков
306 Полтавська область Сачко Дмитро Кременчук ВИЩА

307 Рівненська область Доліч Нателла Джемалівна м. Рівне Волинський держ. університет ім. Л. Українки
ЗОШ №18
308 Рівненська область Лещинський Микола Ярославович м.Рівне Львівський державний Інститут фізичної культури Майстер спорту з теннісу Тенісний клуб Cодай смарт
309 Рівненська область Лещук Теодор Васильович Рівне ВИЩА

310 Рівненська область Сенів Микола Васильович Рівне Кременецький державний педагогічний інститут
Парк культури та відпочинку ім. Т. Шевченка, зав. тенісними кортами
311 Рівненська область Сергієнко Володимир Григорович м.Рівне Львівський державний інститут фізкультури
Обласна ДЮСШ Управлиння освіти
312 Рівненська область Хомик Ірена Ігорівна Рівне Львівський державний інститут фіз. культури Майстер спорту ТК "Софія-Стар"
313 Сумська область Бойко Роман Віталійович м.Суми Вище І-й дорослий розряд Приватний клуб ТК
314 Сумська область Ле Везо Олена Петріївна м.Суми
І-дорослий розряд Приватний клуб ТК
315 Сумська область Маландєєв Василь Генадійович Сума ВИЩА

316 Сумська область Пилипенко Борис Григорович м.Суми

Приватний клуб ТК
317 Сумська область Пилипенко Олександр Григорович м.Суми
Тренер-преподаватель ІІ-Категорії з 29.05.1984р. Приватний клуб ТК Еверест
318 Сумська область Смертяк Ігор Юрійович Суми вчитель фізичної культури тренер по тенісу СК "Теніс+"
319 Тернопільська область Гевко Остап Михайлович Тернопіль ВИЩА

320 Харьківська область Ахмадєєв Ігор Германович Харків Волгоградський державний інститут фіз. культури тренер II категорії ДЮСШ КП ОСК "ХТЗ"
321 Харьківська область Баканова Олександра Феліксівна Харків ВИЩА

322 Харьківська область Безрук Сергій Семенович Харків ВИЩА

323 Харьківська область Горлова Алла Миколаївна м. Харків Харківська державна академія фіз. культури
Тенісний клуб "Унікорт"
324 Харьківська область Донець Юрій Георгійович м. Харків НТУ "ХПІ", факультет фіз. виховання і спорту

325 Харьківська область Донська Ганна Євгенівна Харків Харківська державна академія фіз. культури
Тенісний клуб "Парк"
326 Харьківська область Донська Ганна Євгенівна Харків Харківський державний інститут фізичної культури 2000р. немає м.Харків, ТК "ПАРК"
327 Харьківська область Дорошенко Наталія Іванівна Харків ВИЩА

328 Харьківська область Зонов Володимир Петрович Харків вища
Тенісний клуб "Старт"
329 Харьківська область Іващенко Інна Олександрівна Харків ВИЩА

330 Харьківська область Куковський Олександр Олександрович Харків ВИЩА

331 Харьківська область Лелеко Денис Олександрович м. Харків Харківський державний інститут фіз. культури
ТК "Унікорт"
332 Харьківська область Луценко Андрій Федорович Харків Київський державний інститут фіз. культури тренер I категорії Спортивний клуб "Тетра"
333 Харьківська область Луценко Ірина Андріївна Харків ВИЩА

334 Харьківська область Лученко Тетяна Олегівна Харків ВИЩА

335 Харьківська область Мороз Ірина Василівна Харків ITF Coaches Certification Course, Харківський національний університет КМС НТКУ
335 Харьківська область Мордасова Наталія Андріївна Харків ВИЩА КМС СК "СТАРТ"
336 Харьківська область Раченко Дмитро Олександрович Харків ВИЩА

337 Харьківська область Рябчинська Наталія Геннадіївна Харків ВИЩА

338 Харьківська область Святуха Володимир Анатолійович Харків ВИЩА

339 Харьківська область Сітковський Сергій Олександрович м. Харків Харківський державний університет Заслужений тренер Укураїни СДЮСШОР з тенісу ХНУ ім. Каразіна
340 Харьківська область Сторожев Валерій Миколайович Харків інструктор з тенісу
ТК "Парк-корт"
341 Харьківська область Сторожев Сергій Валерійович м. Харків НТУ "Харківський Політехнічний інститут", спеціальність "Фізичне виховання та сп
Спортивний клуб "Політехнік"
342 Харьківська область Тимофеєв Іван Сергійович Харків ВИЩА

343 Харьківська область Тимофєєв Сергій Павлович Харків ВИЩА

344 Харьківська область Ткачова Марина Анатоліївна Харків Харківський державний інститут фіз. культури КМС ТК "Унікорт" СДЮСШОР з тенісу
345 Харьківська область Харитонов Віталій Сергійович Харків ВИЩА

346 Харьківська область Шевченко Олег Олександрович м.Харків Харківська Дерхавна академія Фізичної Культури ІІ-розряд 9місце ХТЗ 2005р. 10 місце Лотто Сир 2006р
347 Харьківська область Шошин Микола Миколайович Харків ВИЩА

348 Харьківська область Шошина Яна Юріївна Харків ВИЩА

349 Херсонська область Боярина Ірина Вікторівна Нова Каховка Херсонський державний університет, факультет фізичного виховання та спорту, магі майстер спорту ДЮСШ ВАТ "Південелектромаш", ТК "Смеш"
350 Херсонська область Боярина Ірина Вікторівна
Херсонський державний університет, факультет фізичного виховання та спорту, бака майстер спорту ДЮСШ ВАТ "Південелектромаш", ТК "Смеш"
351 Херсонська область Височенко Володимир Вячеславович Нова Каховка Херсонський державний університет, факультет фізичного виховання та спорту, магі кандидат в майстри спорту ДЮСШ ВАТ "Південелектромаш", ТК "Смеш"
352 Херсонська область Городинський Андрій Вікторович Херсон Херсонський державний університет, факультет фіз. виховання і спорту
Директор ДЮСШ з тенісу м. Херсону
353 Херсонська область Добиш Олексій Володимирович Херсон ВИЩА

354 Херсонська область Домнінський Микола Євгенович м. Херсон Херсонський державний педагогічний університет 00.06.1995 СО
355 Херсонська область Запорощенко Володимир Яковлевич Херсон Ізмаільський державний педагогічний інститут Майстер спорту
356 Херсонська область Іванченко Олександр Леонідович Херсон ВИЩА

357 Херсонська область Калініна Галина Миколаївна Н.Каховка вища, Український державний універсітет фізичного виховання і спорту
Клуб "Теніс для всіх"
358 Херсонська область Сидоренко Ольга Володимирівна Херсон Волгоградський державний інститут фіз.культури I розряд ДЮТШ стадіону Спартак
359 Хмельницька область Болбов Віталій Сергійович м. Хмельницький вища-спеціальна
ДЮСШ №3
360 Хмельницька область Болбова Тетяна Юріївна м.Хмельницьк Середня - спеціальна
ДЮСШ №3
361 Хмельницька область Гусєва Людмила Михайлівна Хмельницький

Воронезький державний пед. інститут, факультет фіз. виховання директор ДЮСШ №3
362 Хмельницька область Іванов Вячеслав Олександрович м. Хмельницький вища
ДЮСШ №3
363 Хмельницька область Струманський Олександр Лукич м.Хмельницьк Вища Кандидат в майстри спорта Спортивна школа №3
364 Хмельницька область Трембіцька Наталія Вячеславівна м. Хмельницький вища КМС ДЮСШ №3
365 Черкаська область Ананьїн Анатолій Євдокимович Черкаси середня-спеціальна КМС Міська громадська організація "Черкаська тенісна федерація"
366 Черкаська область Шепельська Валентина Анатоліївна Черкаси Черкаський державний педагогічний інститут КМС Міська громадська організація "Черкаська тенісна федерація"
367 Чернівецька область Вілігорська Наталія Олександрівна Чернівці Чернівецький національний Університет тренер-викладач Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа
368 Чернівецька область Григорець Тетяна Василівна Чернівці ВИЩА

369 Чернівецька область Костюхін Юрій Олексійович Чернівці Львівський Державний інститут фізичної культури тренер-викладач Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа
370 Чернівецька область Мельник Леонід Петрович Чернівці ВИЩА

371 Чернівецька область Якушев Микита Павлович Чернівці ВИЩА

372 Чернігівська область Голенко Володимир Сергійович Чернігов Чернігівський педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка
Спортивний комплекс "Олімпієць"
373 Донецька область Павлюков Михайло Васильович Донецьк Донецький державний інститут здоров'я, фізичного виховання та спорту КМС Спортивний клуб "Калинова балка"