04.10.2017 - 06.10.2017 |
Кубок Русановки 17 by Babolat (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.10.2017 - 08.10.2017 |
Осінні зорі (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
07.10.2017 - 08.10.2017 |
Human Cup 11 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
07.10.2017 - 08.10.2017 |
Babolat cup 4 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
07.10.2017 - 08.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Київський каштан
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
07.10.2017 - 08.10.2017 |
Smash Weekend 18 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
08.10.2017 - 12.10.2017 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
09.10.2017 - 15.10.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 29 by Babolat
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
09.10.2017 - 12.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
09.10.2017 - 12.10.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 29 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.10.2017 - 14.10.2017 |
Відкритий чемпіонат Львської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
14.10.2017 - 15.10.2017 |
Київський каштан 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.10.2017 - 15.10.2017 |
На Покрову (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
14.10.2017 - 15.10.2017 |
Premier Cup 13 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
14.10.2017 - 15.10.2017 |
Human Cup 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
15.10.2017 - 15.10.2017 |
Регіональний турнір до 9 та до 10 років Червоний\Помаранчевий мяч МТА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
15.10.2017 - 15.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
15.10.2017 - 15.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
16.10.2017 - 19.10.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 30 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.10.2017 - 21.10.2017 |
Кубок Олімпа до 14 років
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.10.2017 - 21.10.2017 |
Регіональний турнір Kinder Open до 6 та до 9 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
21.10.2017 - 22.10.2017 |
Human Cup 13 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
21.10.2017 - 22.10.2017 |
Smash Weekend 16 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
21.10.2017 - 22.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років KIDS PREMIER
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
21.10.2017 - 22.10.2017 |
Київський каштан 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.10.2017 - 22.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
23.10.2017 - 26.10.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 31 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
23.10.2017 - 26.10.2017 |
Кубок Олімпа серед дорослих (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.10.2017 - 29.10.2017 |
JOMA CUP OPEN до 9 років (2008 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
27.10.2017 - 27.10.2017 |
Регіональний турнір Kinder Open до 10 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|