Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
20.11.2017 - 23.11.2017 Forehand Cup 35 by Babolat 2 Київ   Положення  
20.11.2017 - 23.11.2017 Кубок Олімпа 12, 14 2 Київ   Положення  
20.11.2017 - 23.11.2017 Фортуна 12 2 Одеса   Положення  
20.11.2017 - 26.11.2017 Регіональний турнір до10 років Кубок Луцька РТ Луцьк   Положення  
20.11.2017 - 26.11.2017 Forehand Cup 35 by Babolat 1 Київ   Положення  
20.11.2017 - 23.11.2017 Кубок Луцька до 12 2 Луцьк   Положення  
24.11.2017 - 24.11.2017 Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років РТ Красилівка   Положення  
25.11.2017 - 26.11.2017 Кубок Дружбы ТК Smash (вікенд-турнір) 2 Маріуполь   Положення  
25.11.2017 - 26.11.2017 Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 9 років РТ Красилівка   Положення  
25.11.2017 - 26.11.2017 Premier Cup 16 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
26.11.2017 - 26.11.2017 Регіональний турнір до 10 років День Гри РТ Харків   Положення  
26.11.2017 - 26.11.2017 Регіональний турнір до 9 та до 10 років Червоний\Помаранчевий мяч МТА РТ Київ   Положення  
27.11.2017 - 30.11.2017 Forehand Cup 36 by Babolat 2 Київ   Положення  
27.11.2017 - 01.12.2017 Регіональний турнір до 10 років НАТАЛКА РТ Одеса   Положення  
27.11.2017 - 30.11.2017 На призи Олімпа до 14 років 2 Київ   Положення  
02.12.2017 - 03.12.2017 Київська юнацька ліга 5 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
03.12.2017 - 03.12.2017 Регіональний турнір до 10 років День Гри РТ Київ   Положення  
04.12.2017 - 07.12.2017 Кубок Русановки 20 by Babolat 2 Київ   Положення  
04.12.2017 - 07.12.2017 Forehand Cup 37 by Babolat 2 Київ   Положення  
04.12.2017 - 07.12.2017 Фортуна 13 2 Одеса   Положення  
09.12.2017 - 10.12.2017 UTC CUP by Babolat 17 (вікенд-турнір) 2 Святопетрівське   Положення  
09.12.2017 - 10.12.2017 Регіональний турнір до 10 років Київська юнацька ліга РТ Київ   Положення  
09.12.2017 - 10.12.2017 Premier Cup 17 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
11.12.2017 - 14.12.2017 Наталка 9 2 Одеса   Положення  
11.12.2017 - 14.12.2017 Forehand Cup 38 by Babolat 2 Київ   Положення  
11.12.2017 - 14.12.2017 Кубок Олімпа 18 років 2 Київ   Положення  
11.12.2017 - 17.12.2017 Регіональний Підсумковий КУБОК ЧЕМПІОНІВ Joma cup 2017 (Мастерс) РТ Красилівка   Положення  
16.12.2017 - 17.12.2017 Регіональний турнір до 10 років KIDS PREMIER РТ Кременчук   Положення  
16.12.2017 - 17.12.2017 Київська юнацька ліга 6 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
16.12.2017 - 17.12.2017 Stanislaw Winter Cup (вікенд-турнір) 2 Івано-Франківськ   Положення