Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
04.09.2017 - 07.09.2017 Forehand Cup 24 by Babolat 2 Київ   Положення  
04.09.2017 - 10.09.2017 Stanislaw Cup 2017 1 Івано-Франківськ   Положення  
04.09.2017 - 10.09.2017 KRAVCHENKO CUP 2017 TE & ITF Ірпінь   Положення  
06.09.2017 - 08.09.2017 Регіональний турнір до 10 років НАТАЛКА РТ Одеса   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 Памяті тенісних зірок Закарпаття (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 Регіональний турнір до 10 років ПОДІЛЬСЬКА ОСІНЬ РТ Хмельницький   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 Premier Cup 11 (вікенд-турнір) 2 Кременчук   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 Регіональний турнір до 10 років Памяті тенісних зірок Закарпаття 2 Ужгород   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 UTC CUP by Babolat 13 (вікенд-турнір) 2 Святопетрівське   Положення  
09.09.2017 - 10.09.2017 Ананас 8 (вікенд-турнір) ВТ Київ   Положення  
10.09.2017 - 10.09.2017 Регіональний турнір до 10 років Олімп РТ Київ   Положення  
11.09.2017 - 17.09.2017 Forehand Cup 25 by Babolat 1 Київ   Положення  
11.09.2017 - 17.09.2017 Регіональний турнір до 10, до 18 років МОК КДЮСШ РТ Миколаїв   Положення  
11.09.2017 - 17.09.2017 GALYCHYNA CUP 2017 TE & ITF Львів   Положення  
11.09.2017 - 14.09.2017 Кольори Закарпаття 2 Тячів   Положення  
11.09.2017 - 14.09.2017 Park Residence Autumn Cup U14 2 Одеса   Положення  
11.09.2017 - 15.09.2017 Подільська осінь (вікенд-турнір) 2 Хмельницький   Положення  
11.09.2017 - 14.09.2017 Відкритий чемпіонат МОК КДЮСШ 2 Миколаїв   Положення  
11.09.2017 - 17.09.2017 WILSON CUP 2017 TE & ITF Київ   Положення  
11.09.2017 - 17.09.2017 Регіональний турнір до 10 років КОЛЬОРИ ЗАКАРПАТТЯ РТ Тячів   Положення  
16.09.2017 - 17.09.2017 Регіональний турнір До 10 років PARK Residence РТ Одеса   Положення  
16.09.2017 - 17.09.2017 Регіональний турнір до 10 років ПАМ'ЯТІ ФЕЛЬГІНА В.Г. 2 Камянець-Подільськ   Положення  
16.09.2017 - 17.09.2017 Кубок Теннисная пушка ТК Smash (вікенд-турнір) 2 Маріуполь   Положення  
18.09.2017 - 24.09.2017 Human Cup 9 1 Дніпро   Положення  
18.09.2017 - 24.09.2017 Відкритий Кубок Львова 1 Львів   Положення  
18.09.2017 - 21.09.2017 Першість Острозької Академії 2 Острог   Положення  
18.09.2017 - 21.09.2017 Кубок Дуная 2 Ізмаїл   Положення  
18.09.2017 - 24.09.2017 KYIV OPEN by BABOLAT TE & ITF Святопетрівське   Положення  
18.09.2017 - 21.09.2017 Babolat Cup 3 2 Харків   Положення  
18.09.2017 - 21.09.2017 Forehand Cup 26 by Babolat 2 Київ   Положення