30.06.2018 - 01.07.2018 |
Human Cup 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Кубок СОК «Євроспорт»
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 08.07.2018 |
Чемпіонат України до 18 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний турнір до 10 років «Зірки Поділля»
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Forehand Cup 11 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Кубок Острозької Академії (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Зірки Поділля 12 14
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 08.07.2018 |
Кубок СОК «Євроспорт»
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
06.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний турнір до 10 років «Майбутні зірки»
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
06.07.2018 - 06.07.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років Grand Admiral Day cup
|
РТ |
Ірпінь |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Карпатське літо
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Сонячне Закарпаття (вікенд-турнір) Відмінено
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Карпатське літо до 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Сонячне Закарпаття
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 13.07.2018 |
Кубок Гранд Адмірал Клубу (Відмінено)
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 12.07.2018 |
Наталка 3 (14)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 12.07.2018 |
Стрий-ТелеЛАН
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 15.07.2018 |
Категорія А до 12 років
|
A |
Харків |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 15.07.2018 |
ITF Juniors "LION CUP 2018"
|
TE & ITF |
Львів |
|
Положення |
|
11.07.2018 - 13.07.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 3
|
РТ |
м. Одеса |
|
Положення |
|
12.07.2018 - 15.07.2018 |
РегіональнийМіжнародний вікенд-турнір до 10 років CHAMPIONS BOWL U10
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Кубок Карпат
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Ананас 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 8 та до 10 років Стрий-ТелеЛАН
|
РТ |
Стрий |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Кубок Карпат 2 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Белгравія cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|