19.08.2017 - 20.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Seanergy Cup
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
19.08.2017 - 20.08.2017 |
Літнії Кубок до 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 27.08.2017 |
Кубок Одеської обласної федерації тенісу
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 23.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 24.08.2017 |
Forehand Cup 22 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 27.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Львівські зорі
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 27.08.2017 |
STANISLAW SUMMER CUP
|
TE & ITF |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 24.08.2017 |
Наші зорі
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
25.08.2017 - 25.08.2017 |
Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
Кубок Карпат до 14 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
Регіональний турнір до 9 років ДЮСШ ХОО ФСТ
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
Кубок Русановки 14 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
Human Cup 7 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
JOMA CUP OPEN до 9 років (2008 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
Head-Superior Tour 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
На призи Херсонської Обласної Ради до 14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 03.09.2017 |
Категорія А пам'яті Бабія
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 31.08.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 23 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 03.09.2017 |
Ukraine F4 - Futures
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 31.08.2017 |
Фортуна 10
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 31.08.2017 |
Софія Cup 2 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 03.09.2017 |
Кубок Харківської області by Babolat
|
A |
Харків |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 03.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років FOREHAND
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 31.08.2017 |
Солнечная ракетка до 14 by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
30.08.2017 - 31.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
02.09.2017 - 03.09.2017 |
Human Cup 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
02.09.2017 - 03.09.2017 |
Прометей до 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Камянське |
|
Положення |
|
02.09.2017 - 03.09.2017 |
UTC CUP by Babolat 12 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
04.09.2017 - 07.09.2017 |
Кубок Русановки 15 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
04.09.2017 - 10.09.2017 |
Карпатська осінь
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|