05.10.2019 - 06.10.2019 |
Кубок Русанівки by Babolat 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.10.2019 - 07.10.2019 |
Вереснева арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.10.2019 - 10.10.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 25
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.10.2019 - 13.10.2019 |
Всеукраїнські змагання до 16 років на призи першого президента ФТУ...
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
12.10.2019 - 13.10.2019 |
Human Cup 11 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
12.10.2019 - 13.10.2019 |
Selena open (вікенд-турнір)(відмінено)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
14.10.2019 - 18.10.2019 |
На Покрову 2
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
14.10.2019 - 19.10.2019 |
FERREXPO CUP 10
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
14.10.2019 - 17.10.2019 |
Наталка U12 U14
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
14.10.2019 - 19.10.2019 |
Всеукраїнські змагання до 18 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
19.10.2019 - 20.10.2019 |
Турнір вихідного дня (вікенд-турнір)
|
2 |
Виноградів |
|
Положення |
|
19.10.2019 - 20.10.2019 |
Кубок Русанівки by Babolat 13 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.10.2019 - 20.10.2019 |
Premier cup 10 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
21.10.2019 - 24.10.2019 |
Кубок Олімпу 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
21.10.2019 - 24.10.2019 |
Меморіал Фільова
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
26.10.2019 - 27.10.2019 |
Жовтнева арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.10.2019 - 01.11.2019 |
Осінній Тернопіль
|
1 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
28.10.2019 - 31.10.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 26
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.10.2019 - 03.11.2019 |
Кубок ХТЗ 1
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
04.11.2019 - 10.11.2019 |
FERREXPO CUP 11
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
04.11.2019 - 07.11.2019 |
На призи мерії Сєвєродонецька
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
04.11.2019 - 07.11.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 27
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.11.2019 - 11.11.2019 |
Кубок Русанівки by Babolat 14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.11.2019 - 10.11.2019 |
Human Cup 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
11.11.2019 - 17.11.2019 |
Осінній Кубок Прем'єр (відмінено)
|
1 |
Кременчук |
|
Положення |
|
11.11.2019 - 14.11.2019 |
Фортуна 11
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.11.2019 - 14.11.2019 |
Кубок Олімпу 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
16.11.2019 - 17.11.2019 |
Осіння першість Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
16.11.2019 - 18.11.2019 |
Листопадова арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.11.2019 - 21.11.2019 |
Фортуна 12
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|