02.03.2020 - 06.03.2020 |
Кубок Олімпу 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.03.2020 - 07.03.2020 |
Зимовий Кубок Ужгорода
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
02.03.2020 - 06.03.2020 |
Love tennis series 4
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
02.03.2020 - 06.03.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.03.2020 - 08.03.2020 |
Dnipro Junior Tour 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
09.03.2020 - 13.03.2020 |
Фортуна 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
09.03.2020 - 14.03.2020 |
FERREXPO CUP 2
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
01.06.2020 - 05.06.2020 |
Love tennis series 5
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
01.06.2020 - 05.06.2020 |
День міста
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
06.06.2020 - 08.06.2020 |
Червнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.06.2020 - 07.06.2020 |
Кубок Superior (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
06.06.2020 - 07.06.2020 |
Кубок ДТШ Вікторія 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
08.06.2020 - 12.06.2020 |
Кубок Весни
|
1 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
08.06.2020 - 12.06.2020 |
Дніпро Cup
|
1 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
08.06.2020 - 12.06.2020 |
Кубок Sofia Cup (Увага! Турнір перенесений у Рівне)
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
08.06.2020 - 12.06.2020 |
Фортуна 5
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
08.06.2020 - 12.06.2020 |
Миколаївське літо
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
13.06.2020 - 14.06.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 6
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Турнір присвячений пам'яті Запорожченко В.Я.
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Відкрита першість Одеської області
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
15.06.2020 - 19.06.2020 |
Кубок ВАТ Іскра (відмінено)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
20.06.2020 - 21.06.2020 |
Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
20.06.2020 - 21.06.2020 |
Літня першість області (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
ЕТС Cup
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
Меморіал Ігора Пилипчука
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
Love tennis series 6
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
Кубок Sofia Cup 1 (Увага! Турнір перенесений у Рівне)
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 26.06.2020 |
Tennispark Tour by HEAD 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
22.06.2020 - 25.06.2020 |
Premier Cup 1
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|