27.06.2020 - 28.06.2020 |
Dnipro Junior Tour 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
27.06.2020 - 28.06.2020 |
Кубок Стрела (вікенд-турнир)
|
2 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
29.06.2020 - 03.07.2020 |
Літній Кубок U12
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
29.06.2020 - 05.07.2020 |
КУБОК УКРАЇНИ
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
29.06.2020 - 03.07.2020 |
Турнір до дня захисту дітей
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
29.06.2020 - 03.07.2020 |
Tennispark Tour by HEAD
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
04.07.2020 - 06.07.2020 |
Віннер (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
04.07.2020 - 05.07.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.07.2020 - 12.07.2020 |
Чемпіонат України U16
|
A |
Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
06.07.2020 - 09.07.2020 |
MAYAMI Cup 1
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
06.07.2020 - 09.07.2020 |
Зіркі Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
06.07.2020 - 09.07.2020 |
Фортуна 6
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 12.07.2020 |
MAYAMI Cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 13.07.2020 |
Кубок Superior (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 13.07.2020 |
Липнева арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.07.2020 - 12.07.2020 |
Smash Open (вікенд-турнір)
|
2 |
Вінниця |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 16.07.2020 |
Літній Кубок ТА1 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 16.07.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 7
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 17.07.2020 |
Кубок Миколаївської області
|
1 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 16.07.2020 |
Літні канікули
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 19.07.2020 |
Чемпіонат України до 14
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
13.07.2020 - 17.07.2020 |
Меморіал Бальви В.
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
18.07.2020 - 19.07.2020 |
Кубок Прометея (вікенд-турнір)
|
2 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
18.07.2020 - 19.07.2020 |
Літня першість міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
20.07.2020 - 23.07.2020 |
Меморіал Калмикової О.
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.07.2020 - 26.07.2020 |
Чемпіонат України до 12
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
25.07.2020 - 26.07.2020 |
Дніпро Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
25.07.2020 - 26.07.2020 |
Simba Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
25.07.2020 - 26.07.2020 |
Кубок Central Park (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
27.07.2020 - 02.08.2020 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|