12.10.2020 - 15.10.2020 |
FERREXPO CUP 3 (відмінено)
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 16.10.2020 |
Sofia Cup 1
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 15.10.2020 |
На Покрову
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 18.10.2020 |
Всеукраїнські змагання на критих кортах до 12 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 15.10.2020 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 18.10.2020 |
Всеукраїнські змагання на критих кортах до 18 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
17.10.2020 - 18.10.2020 |
Жовтнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.10.2020 - 18.10.2020 |
Осіння першість м.Луцьк (вікенд-турнір)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
19.10.2020 - 23.10.2020 |
Love tennis series 7 (перенесений в Tennispark м.Київ)
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
19.10.2020 - 22.10.2020 |
Відкріта першість Виноградова (відмінено)
|
2 |
Виноградово |
|
Положення |
|
19.10.2020 - 22.10.2020 |
Меморіал Фільова
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
19.10.2020 - 25.10.2020 |
Всеукраїнські змагання на критих кортах до 16 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
24.10.2020 - 25.10.2020 |
Осінній Кубок ТК Smash (вікенд-турнір)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
24.10.2020 - 25.10.2020 |
Осінній Кубок Masters CLUB (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
26.10.2020 - 29.10.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 13
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.10.2020 - 01.11.2020 |
Всеукраїнські змагання на критих кортах до 14 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
31.10.2020 - 01.11.2020 |
Dnipro Junior Tour 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
31.10.2020 - 02.11.2020 |
Tennispark Tour 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.11.2020 - 05.11.2020 |
Кубок ХТЗ (відмінено)
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
02.11.2020 - 08.11.2020 |
Всеукраїнські змагання на критих кортах дорослі
|
A |
Дніпро |
|
Положення |
|
07.11.2020 - 08.11.2020 |
Листопадова Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.11.2020 - 08.11.2020 |
Кубок Masters CLUB (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
09.11.2020 - 15.11.2020 |
Tennis Park Open by Head
|
TE & ITF |
Kyiv |
|
Положення |
|
09.11.2020 - 12.11.2020 |
Фортуна 8
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
14.11.2020 - 15.11.2020 |
Кубок АКS 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
14.11.2020 - 15.11.2020 |
Осіння першість Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
14.11.2020 - 15.11.2020 |
Polo Club (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
16.11.2020 - 22.11.2020 |
Babolat Cup 2020
|
TE & ITF |
Kyiv |
|
Положення |
|
16.11.2020 - 19.11.2020 |
Меморіал Глухової
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
16.11.2020 - 19.11.2020 |
FERREXPO CUP 4
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|