16.11.2020 - 19.11.2020 |
Першість Masters CLUB
|
1 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
21.11.2020 - 22.11.2020 |
Кубок АКS 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
21.11.2020 - 22.11.2020 |
Future Stars (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
23.11.2020 - 28.11.2020 |
Категорія А U12
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
23.11.2020 - 26.11.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.11.2020 - 29.11.2020 |
Dnipro Junior Tour 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
28.11.2020 - 29.11.2020 |
Кубок Маріуполя ТК Smash (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
30.11.2020 - 03.12.2020 |
Адреналін збирає друзів
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
30.11.2020 - 05.12.2020 |
Категорія А U14
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
05.12.2020 - 06.12.2020 |
Polo Club 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
05.12.2020 - 06.12.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.12.2020 - 11.12.2020 |
FERREXPO CUP 5
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
07.12.2020 - 10.12.2020 |
Фортуна 9
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
07.12.2020 - 13.12.2020 |
Ukrainian Junior Open 1
|
TE & ITF |
Dnipro |
|
Положення |
|
07.12.2020 - 10.12.2020 |
Tecnifibre cup 1
|
2 |
Сєвєродонєцьк |
|
Положення |
|
12.12.2020 - 13.12.2020 |
Future Stars 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
12.12.2020 - 13.12.2020 |
Зимовий Masters CLUB (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
12.12.2020 - 14.12.2020 |
Tennispark Tour 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
12.12.2020 - 13.12.2020 |
Кубок АКS 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
14.12.2020 - 17.12.2020 |
Відкритий Чемпіонат області (відмінено)
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
14.12.2020 - 20.12.2020 |
Ukrainian Junior Open 2
|
TE & ITF |
Dnipro |
|
Положення |
|
14.12.2020 - 17.12.2020 |
Відкрита першість ДЮСШ 3
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
14.12.2020 - 17.12.2020 |
Tecnifibre cup 2
|
2 |
Сєвєродонєцьк |
|
Положення |
|
19.12.2020 - 20.12.2020 |
Кубок АКS 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
19.12.2020 - 20.12.2020 |
Dnipro Junior Tour 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
21.12.2020 - 23.12.2020 |
Підсумковий Мастерс 2020
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
21.12.2020 - 24.12.2020 |
Зимова першість Луцька
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
21.12.2020 - 24.12.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 15
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
26.12.2020 - 28.12.2020 |
Груднева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|