21.04.2018 - 22.04.2018 |
МАКС-ТУР (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
21.04.2018 - 29.04.2018 |
Всеукраїнські змагання до 14 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
21.04.2018 - 22.04.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років "BABOLAT TOUR"
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
21.04.2018 - 22.04.2018 |
Human cup до 14 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
22.04.2018 - 22.04.2018 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.04.2018 - 22.04.2018 |
Регіональний турнір до 10 років JTL - тур by BABOLAT
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
23.04.2018 - 26.04.2018 |
Регіональний турнір Відкрита першість Тячівської ДЮСШ
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|
23.04.2018 - 26.04.2018 |
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
23.04.2018 - 29.04.2018 |
Прикарпатська ракетка
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
25.04.2018 - 28.04.2018 |
Регіональний турнір до 10 років НАТАЛКА 1
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
27.04.2018 - 06.05.2018 |
Кубок України
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
27.04.2018 - 29.04.2018 |
Регіональний вікенд-турнір «Квітневий Кубок МТА» до 10 років
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
27.04.2018 - 29.04.2018 |
Регіональний турнір JOMA CUP 4 до 12 років (2006 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
28.04.2018 - 29.04.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
28.04.2018 - 29.04.2018 |
Турнір на призи Херсонської обл. ради (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
28.04.2018 - 29.04.2018 |
Відкрита першість м. Шостка (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
28.04.2018 - 29.04.2018 |
Весняна першість міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
28.04.2018 - 29.04.2018 |
Premier cup 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
28.04.2018 - 29.04.2018 |
Neresen cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
28.04.2018 - 29.04.2018 |
НАТАЛКА 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
30.04.2018 - 06.05.2018 |
Турнір присвячений пам'яті Запорожченко В.Я.
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
30.04.2018 - 03.05.2018 |
Кубок Федерації м. Нової Каховки
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
30.04.2018 - 06.05.2018 |
Весняна першість Закарпатської області
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
30.04.2018 - 02.05.2018 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ПІВДЕННИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
30.04.2018 - 04.05.2018 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (СХІДНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
30.04.2018 - 06.05.2018 |
Регіональний турнір до 18 років Кубок Федерації м. Нової Каховки
|
РТ |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
30.04.2018 - 03.05.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 6
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.04.2018 - 02.05.2018 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЗАХІДНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Рівне |
|
Положення |
|
30.04.2018 - 03.05.2018 |
Кубок пам'яті Ф.Кулечка
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
04.05.2018 - 06.05.2018 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|