24.11.2017 - 24.11.2017 |
Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
24.11.2017 - 26.11.2017 |
JOMA CUP до 9 років та молодші
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
25.11.2017 - 26.11.2017 |
Premier Cup 16 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
25.11.2017 - 26.11.2017 |
Кубок Дружбы ТК Smash (вікенд-турнір)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
26.11.2017 - 26.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
27.11.2017 - 30.11.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 36 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.11.2017 - 30.11.2017 |
На призи Олімпа до 14 років
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.11.2017 - 01.12.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
02.12.2017 - 03.12.2017 |
Київський каштан 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.12.2017 - 03.12.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
04.12.2017 - 07.12.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 37 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
04.12.2017 - 07.12.2017 |
Фортуна 13
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
09.12.2017 - 10.12.2017 |
Кубок Русановки 20 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.12.2017 - 10.12.2017 |
UTC CUP by Babolat 17 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
09.12.2017 - 10.12.2017 |
Premier Cup 17 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
11.12.2017 - 14.12.2017 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA 38 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.12.2017 - 14.12.2017 |
Наталка 9 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.12.2017 - 14.12.2017 |
Кубок Олімпа 18 років (Відмінено)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.12.2017 - 17.12.2017 |
Регіональний Підсумковий Мастерс КУБОК ЧЕМПІОНІВ Joma cup 2017
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
16.12.2017 - 17.12.2017 |
Київський каштан 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
16.12.2017 - 17.12.2017 |
Stanislaw Winter Cup (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
17.12.2017 - 17.12.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
17.12.2017 - 17.12.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
18.12.2017 - 21.12.2017 |
Зимова казка до 12
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
18.12.2017 - 24.12.2017 |
MTA АРЕНА OPEN 16 18
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
22.12.2017 - 24.12.2017 |
Регіональний турнір до 6, до 8 та до 10 років ФЕСТИВАЛЬ ЛЕВЕНЯ
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
23.12.2017 - 24.12.2017 |
Регіональний турнір до 10 років KIDS PREMIER
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
23.12.2017 - 24.12.2017 |
Human Cup 17 (вікенд-турнір)
|
2 |
Днепр |
|
Положення |
|
23.12.2017 - 24.12.2017 |
Кубок Русановки 21 by Babolat (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
23.12.2017 - 24.12.2017 |
Ананас 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|