20.03.2017 - 23.03.2017 |
Forehand cup 8 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
24.03.2017 - 24.03.2017 |
Регіональний турнір Joma cup до 6 років 24.03
|
РТ |
Красиловка |
|
Положення |
|
25.03.2017 - 26.03.2017 |
Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open"
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
25.03.2017 - 26.03.2017 |
Регіональний турнір Joma cup до 9 років 25-26.03
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
25.03.2017 - 26.03.2017 |
Мартовський мяч (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
25.03.2017 - 26.03.2017 |
Alias cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
25.03.2017 - 26.03.2017 |
Регіональний турнір до 10 років "Kinder Open"
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
26.03.2017 - 26.03.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
26.03.2017 - 26.03.2017 |
Регіональний турнір - "Детская лига МТА до 9 лет (Красный мяч)"
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
27.03.2017 - 30.03.2017 |
Forehand cup 9 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.03.2017 - 02.04.2017 |
Кубок ХТЗ
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
27.03.2017 - 30.03.2017 |
Кубок Олімпу 6 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.03.2017 - 30.03.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Forehand cup by Babolat
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
27.03.2017 - 31.03.2017 |
Фортуна 4
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
28.03.2017 - 03.04.2017 |
Кубок Прем'єр до 14 років
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
01.04.2017 - 02.04.2017 |
Кубок Русановки 7 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.04.2017 - 02.04.2017 |
Відкрита першість Ужгорода (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
02.04.2017 - 02.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
03.04.2017 - 06.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
03.04.2017 - 09.04.2017 |
Фортуна 6
|
1 |
Одеса |
|
Положення |
|
03.04.2017 - 06.04.2017 |
Forehand cup 10 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.04.2017 - 06.04.2017 |
Кубок Олімпу 7 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.04.2017 - 09.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Premier cup 5
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
08.04.2017 - 09.04.2017 |
Кубок Русановки 8 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.04.2017 - 09.04.2017 |
Superior tour 2017 by Head 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
09.04.2017 - 09.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
10.04.2017 - 16.04.2017 |
Кубок Панської Гори
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
10.04.2017 - 16.04.2017 |
Western Star
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
10.04.2017 - 16.04.2017 |
Всеукраїнські змагання до 14 років
|
A |
Черкаси |
|
Положення |
|
10.04.2017 - 13.04.2017 |
Фортуна 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|