15.04.2017 - 16.04.2017 |
Кубок Олімпу 8 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
15.04.2017 - 16.04.2017 |
Кубок UTC до 10 років (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
15.04.2017 - 16.04.2017 |
Дюсш 17 Альпина Кап (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 20.04.2017 |
МАКС-ТУР
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 20.04.2017 |
Forehand cup 11 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 20.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Дюсш 17 Альпина Кап
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 20.04.2017 |
Наталка 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 23.04.2017 |
Всеукраїнські змагання до 12 років
|
A |
Черкаси |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 20.04.2017 |
Babolat Cup 1
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 20.04.2017 |
Кубок Олімпу 9 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 20.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років "Наталка 3"
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
18.04.2017 - 20.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Відкрита першість ДЮСШ-1
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
18.04.2017 - 20.04.2017 |
Відкрита першість ДЮСШ-1
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
Ананас - 4 (вікенд-турнір)
|
ВТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
Апрельский подснежник (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 22.04.2017 |
Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open"
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
SmashWeekend18 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
Відкрита першість ДЮСШ-1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Кам’янець-Подільський |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
На Великдень (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 30.04.2017 |
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ
|
1 |
Тячів |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 27.04.2017 |
Кубок олімпу 10 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 30.04.2017 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 27.04.2017 |
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ (регіональний турнір)
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 30.04.2017 |
Турнір присвячений памяті Запорожченко
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 27.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Premier kids cup
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 27.04.2017 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
28.04.2017 - 28.04.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 6 років 28.04
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
29.04.2017 - 30.04.2017 |
Alias cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
29.04.2017 - 30.04.2017 |
Весняна першість міста 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|