20.07.2018 - 22.07.2018 |
Human cup 10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
20.07.2018 - 22.07.2018 |
Регіональний турнір до 12 років JOMA CUP
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
21.07.2018 - 22.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.07.2018 - 29.07.2018 |
Чемпіонат Рівенської області
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 29.07.2018 |
Всеукраїнські змагання до 18 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 29.07.2018 |
Відкритий чемпіонат Львова
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 27.07.2018 |
Forehand Cup 13 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 27.07.2018 |
Фортуна 11
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 27.07.2018 |
FERREXPO CUP
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
23.07.2018 - 27.07.2018 |
Ананас 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.07.2018 - 29.07.2018 |
РегіональнийМіжнародний турнір JOMA CUP до 6 та до 9 років Червона Joma
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
27.07.2018 - 27.07.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років Grand Admiral Day cup
|
РТ |
Ірпінь |
|
Положення |
|
28.07.2018 - 29.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Белгравія cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
28.07.2018 - 29.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Premier cup kids
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
28.07.2018 - 29.07.2018 |
Літня першість міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
28.07.2018 - 29.07.2018 |
Human cup 11 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
28.07.2018 - 29.07.2018 |
Літня першість ДТШ Вікторія U14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
28.07.2018 - 29.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
29.07.2018 - 05.08.2018 |
Jupiter cup U18
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
30.07.2018 - 03.08.2018 |
Forehand Cup 14 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.07.2018 - 05.08.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 4
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
30.07.2018 - 03.08.2018 |
Наталка 4
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
30.07.2018 - 05.08.2018 |
ITF Seniors "Ukrainian Open 2018" ВЕТЕРАНСКИЙ
|
TE & ITF |
Буча |
|
Положення |
|
30.07.2018 - 05.08.2018 |
Кубок Панської гори до 12 років
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
03.08.2018 - 03.08.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років Grand Admiral Day cup
|
РТ |
Ірпінь |
|
Положення |
|
04.08.2018 - 05.08.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Кубок Карпат
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
04.08.2018 - 05.08.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
04.08.2018 - 05.08.2018 |
CHAMPIONS BOWL U16 (вікенд-турнір)
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
04.08.2018 - 05.08.2018 |
На призи Карпат 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
04.08.2018 - 05.08.2018 |
Human cup 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|