17.10.2020 - 18.10.2020 |
Жовтнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.10.2020 - 22.10.2020 |
Відкріта першість Виноградова (відмінено)
|
2 |
Виноградово |
|
Положення |
|
19.10.2020 - 23.10.2020 |
Love tennis series 7 (перенесений в Tennispark м.Київ)
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
19.10.2020 - 25.10.2020 |
Всеукраїнські змагання на критих кортах до 16 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
19.10.2020 - 22.10.2020 |
Меморіал Фільова
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
24.10.2020 - 25.10.2020 |
Осінній Кубок ТК Smash (вікенд-турнір)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
24.10.2020 - 25.10.2020 |
Осінній Кубок Masters CLUB (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
26.10.2020 - 01.11.2020 |
Всеукраїнські змагання на критих кортах до 14 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
26.10.2020 - 29.10.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 13
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
31.10.2020 - 01.11.2020 |
Dnipro Junior Tour 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
31.10.2020 - 02.11.2020 |
Tennispark Tour 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.11.2020 - 08.11.2020 |
Всеукраїнські змагання на критих кортах дорослі
|
A |
Дніпро |
|
Положення |
|
02.11.2020 - 05.11.2020 |
Кубок ХТЗ (відмінено)
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
07.11.2020 - 08.11.2020 |
Листопадова Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.11.2020 - 08.11.2020 |
Кубок Masters CLUB (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
09.11.2020 - 12.11.2020 |
Фортуна 8
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
09.11.2020 - 15.11.2020 |
Tennis Park Open by Head
|
TE & ITF |
Kyiv |
|
Положення |
|
14.11.2020 - 15.11.2020 |
Кубок АКS 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
14.11.2020 - 15.11.2020 |
Осіння першість Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
14.11.2020 - 15.11.2020 |
Polo Club (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
16.11.2020 - 19.11.2020 |
Меморіал Глухової
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
16.11.2020 - 22.11.2020 |
Babolat Cup 2020
|
TE & ITF |
Kyiv |
|
Положення |
|
16.11.2020 - 19.11.2020 |
FERREXPO CUP 4
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
16.11.2020 - 19.11.2020 |
Першість Masters CLUB
|
1 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
21.11.2020 - 22.11.2020 |
Кубок АКS 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
21.11.2020 - 22.11.2020 |
Future Stars (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
23.11.2020 - 26.11.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
23.11.2020 - 28.11.2020 |
Категорія А U12
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
28.11.2020 - 29.11.2020 |
Кубок Маріуполя ТК Smash (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
28.11.2020 - 29.11.2020 |
Dnipro Junior Tour 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|