24.08.2020 - 27.08.2020 |
ЕТС Cup 2
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
24.08.2020 - 30.08.2020 |
Всеукраїнські змагання до 18
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
29.08.2020 - 30.08.2020 |
Кубок федерації тенісу Миколаївської області (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
29.08.2020 - 30.08.2020 |
Літня першість області 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
29.08.2020 - 30.08.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
31.08.2020 - 03.09.2020 |
День міста Тернопіля
|
1 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
31.08.2020 - 03.09.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 10
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
31.08.2020 - 06.09.2020 |
Всеукраїнські змагання до 14
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
31.08.2020 - 03.09.2020 |
Літній Чеміонат Рівеньскої області
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
05.09.2020 - 06.09.2020 |
Кубок ЗМЗ 2020 (вікенд-турнір)
|
2 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
05.09.2020 - 06.09.2020 |
Кубок ТАГ (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
05.09.2020 - 06.09.2020 |
Відкрита першість Шостка (вікенд-турнір) Відмінено
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
05.09.2020 - 06.09.2020 |
Кубок АКS 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
05.09.2020 - 06.09.2020 |
Кубок Карпат 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
07.09.2020 - 10.09.2020 |
Фортуна 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
07.09.2020 - 13.09.2020 |
Galychyna Cup 2020
|
TE & ITF |
Lviv |
|
Положення |
|
07.09.2020 - 13.09.2020 |
Всеукраїнські відбіркові змагання до 12 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
07.09.2020 - 10.09.2020 |
Першість ТА Адреналін
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
U-Next Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
Осінні зорі (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
Кубок АКS 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
Відкрита першість області (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
12.09.2020 - 13.09.2020 |
Sofia Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
14.09.2020 - 17.09.2020 |
Миколаївська осінь (Відмінено)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
14.09.2020 - 20.09.2020 |
Всеукраїнські відбіркові змагання до 14 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
14.09.2020 - 20.09.2020 |
J5 Chornomorsk
|
TE & ITF |
Chornomorsk |
|
Положення |
|
14.09.2020 - 18.09.2020 |
Кубок області пам'яті Ф. Кулечка
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
19.09.2020 - 20.09.2020 |
Мукачівський замок (вікенд-турнір)
|
2 |
Мукачево |
|
Положення |
|
19.09.2020 - 20.09.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 8 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.09.2020 - 20.09.2020 |
День міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|