21.09.2020 - 27.09.2020 |
VICCOURT CUP 2020
|
TE & ITF |
Svyatopetrivske Village |
|
Положення |
|
21.09.2020 - 25.09.2020 |
День міста Тячів (відмінено)
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
21.09.2020 - 24.09.2020 |
Наталка 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
21.09.2020 - 25.09.2020 |
Подільська осінь
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
21.09.2020 - 27.09.2020 |
Всеукраїнські відбіркові змагання до 18 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
26.09.2020 - 27.09.2020 |
Першість Central Park (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
26.09.2020 - 27.09.2020 |
Megaron Сup U14 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
26.09.2020 - 27.09.2020 |
U-Next Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
26.09.2020 - 28.09.2020 |
Tennispark Tour U12 (вікенд-турнір) (перенесено з МТА Арени)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.09.2020 - 04.10.2020 |
Всеукраїнські відбіркові змагання до 16 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
28.09.2020 - 01.10.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 11
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
28.09.2020 - 01.10.2020 |
MAYAMI Cup Masters
|
2 |
Красилівка |
|
Положення |
|
28.09.2020 - 02.10.2020 |
Пам'яті тенісних зірок Закарпаття
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
28.09.2020 - 03.10.2020 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
29.09.2020 - 02.10.2020 |
Всеукраїнський Огляд-Конкурс U10
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
03.10.2020 - 04.10.2020 |
Кубок АКS 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
03.10.2020 - 05.10.2020 |
Кубок Україна в серці (вікенд-турнір)
|
2 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
03.10.2020 - 04.10.2020 |
Завершення сезону (вікенд-турнір)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
05.10.2020 - 08.10.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 12
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.10.2020 - 08.10.2020 |
Наталка 4
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
10.10.2020 - 11.10.2020 |
Кубок АКS 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
10.10.2020 - 11.10.2020 |
Осінній марафон (вікенд-турнир)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
10.10.2020 - 11.10.2020 |
Dnipro Junior Tour (вікенд-турнір) Відмінено
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 16.10.2020 |
Sofia Cup 1
|
1 |
Рівне |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 15.10.2020 |
На Покрову
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 18.10.2020 |
Всеукраїнські змагання на критих кортах до 12 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 15.10.2020 |
FERREXPO CUP 3 (відмінено)
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 15.10.2020 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
12.10.2020 - 18.10.2020 |
Всеукраїнські змагання на критих кортах до 18 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
17.10.2020 - 18.10.2020 |
Осіння першість м.Луцьк (вікенд-турнір)
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|