21.08.2021 - 22.08.2021 |
День Незалежності
|
3 |
Львів |
|
Положення |
|
23.08.2021 - 28.08.2021 |
W15 CHORNOMORSK
|
TE & ITF |
Chornomorsk |
|
Положення |
|
23.08.2021 - 26.08.2021 |
Пам’яті тенісних зірок Закарпаття
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
23.08.2021 - 28.08.2021 |
Lake Park Open
|
A |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
23.08.2021 - 27.08.2021 |
До Дня міста Тернопіль
|
1 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
23.08.2021 - 27.08.2021 |
Кубок пам’яті Ф.Кулечка
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
28.08.2021 - 29.08.2021 |
Літня першість області 1
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
28.08.2021 - 29.08.2021 |
Tennispark Tour 9
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
28.08.2021 - 29.08.2021 |
Кубок ДТШ Вікторія 4
|
3 |
Херсон |
|
Положення |
|
30.08.2021 - 02.09.2021 |
Мегабол U12
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
30.08.2021 - 04.09.2021 |
M15 CHORNOMORSK
|
TE & ITF |
Chornomorsk |
|
Положення |
|
30.08.2021 - 03.09.2021 |
Мегабол U16
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
30.08.2021 - 03.09.2021 |
Кубок ФТУ U10 на призи Андрія Медведєва
|
A |
с. Погреби |
|
Положення |
|
30.08.2021 - 03.09.2021 |
Першість ДЮСШ 3
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
04.09.2021 - 05.09.2021 |
Вереснева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
04.09.2021 - 05.09.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 11
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
04.09.2021 - 05.09.2021 |
Подільська осінь
|
3 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
04.09.2021 - 05.09.2021 |
Відкрита першість області (відмінено)
|
3 |
Харьків |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 09.09.2021 |
Фортуна 8
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 12.09.2021 |
ATP Challenger
|
TE & ITF |
Kyiv |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 09.09.2021 |
Подільська осінь 1
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 12.09.2021 |
Galychyna Cup
|
TE & ITF |
Lviv |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 09.09.2021 |
Marina Open by Head
|
2 |
с. Погреби |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 12.09.2021 |
Kravchenko Cup (TE)
|
A |
Irpin |
|
Положення |
|
06.09.2021 - 09.09.2021 |
Кубок dss
|
2 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
11.09.2021 - 12.09.2021 |
Осінні зорі
|
3 |
Львів |
|
Положення |
|
11.09.2021 - 12.09.2021 |
Мукачівський замок
|
3 |
Мукачево |
|
Положення |
|
13.09.2021 - 19.09.2021 |
Wilson Cup (TE)
|
A |
Irpin |
|
Положення |
|
13.09.2021 - 16.09.2021 |
Кубок Миколаївської області
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
18.09.2021 - 19.09.2021 |
Massa Cup
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|