18.09.2021 - 19.09.2021 |
Marina Cup U14
|
3 |
с. Погреби |
|
Положення |
|
18.09.2021 - 19.09.2021 |
Золота осінь (відмінено)
|
3 |
Львів |
|
Положення |
|
18.09.2021 - 19.09.2021 |
Прометей (відмінено)
|
3 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
18.09.2021 - 19.09.2021 |
День міста
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
20.09.2021 - 23.09.2021 |
Фортуна 9
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
20.09.2021 - 23.09.2021 |
День міста Тячів
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
20.09.2021 - 26.09.2021 |
Viccourt cup
|
TE & ITF |
Svyatopetrivske Village |
|
Положення |
|
20.09.2021 - 26.09.2021 |
M15 VYSHKOVO
|
TE & ITF |
VYSHKOVO |
|
Положення |
|
20.09.2021 - 24.09.2021 |
Кубок ЛІМО
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
25.09.2021 - 26.09.2021 |
Першість Запоріжжя (відмінено)
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
25.09.2021 - 26.09.2021 |
Вереснева Арена МТА U12
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
25.09.2021 - 26.09.2021 |
Dnipro Cup 2
|
3 |
Дніпро |
|
Положення |
|
25.09.2021 - 26.09.2021 |
Осінній турнір
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
27.09.2021 - 30.09.2021 |
Шаянський (відмінено)
|
2 |
Вишково |
|
Положення |
|
27.09.2021 - 30.09.2021 |
Кубок Сєвєродонецька
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
27.09.2021 - 30.09.2021 |
Відкрита першість Одеської області
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
27.09.2021 - 30.09.2021 |
Marina Open by Head U12
|
2 |
с. Погреби |
|
Положення |
|
02.10.2021 - 03.10.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 12
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
02.10.2021 - 03.10.2021 |
Прометей 1
|
3 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
02.10.2021 - 03.10.2021 |
Карпатський вікенд 1
|
3 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
04.10.2021 - 07.10.2021 |
Фортуна 10
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
04.10.2021 - 10.10.2021 |
Кубок першого президента ФТУ Беньямінова Г.Ф.
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
04.10.2021 - 08.10.2021 |
Кубок SAN Team
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
04.10.2021 - 08.10.2021 |
Кубок Таврії
|
1 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
04.10.2021 - 07.10.2021 |
Наталка 6
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
09.10.2021 - 10.10.2021 |
Жовтнева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
09.10.2021 - 10.10.2021 |
Осінній марафон
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
09.10.2021 - 10.10.2021 |
Осіння першість м.Луцьк
|
3 |
Луцьк |
|
Положення |
|
09.10.2021 - 10.10.2021 |
Paka Cup 1
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
11.10.2021 - 17.10.2021 |
Кубок МТА U14
|
A |
Київ |
|
Положення |
|