Федерації тенісу України

Кубок Девіса. Україна-Швеція - 1:2 (ФОТО)

06.04.2013

Кубок Девіса. Україна - Швеція 1:2.
Парний матч. Стаховський/ Молчанов - Лінстедт/Брунстрьом - 4:6, 3:6, 6:3, 7:6 (3), 4:6

Збірна України не зуміла виграти парний поєдинок проти шведів. Ще до початку двобою фаворитами виглядали гості, адже їхній дует - чисті парні гравці, які в парному рейтингу АТР посідають місця у топ-10. Але вболівальники сподівались, що наші хлопці Сергій Стаховський та Денис Молчанов зможуть дати бій шведам. І це в них майже вийшло...

Хоча перші два сети матчу справили гнітюче враження. Шведи була справжніми господарями корту БТК "Мегарон" та впевнено повели у рахунку - 2:0. На щастя, українці не склали зброю. Спочатку Сергій та Денис взяли третій сет, а у четвертій партії майстерно зіграли на тай-брейку, що вирішував долю сету.

Вирішальна п'ята партія пройшла за рівною боротьби. Для перемоги у такому важкому та тривалому матчі (поєдинок йшов майже 4 години), гостям вистачило одного брейку. Українці не втримали подачу Молчанова...

Отже, перед вирішальним днем наша збірна поступається 1:2, але в одиночних матчах українці мають довести свою перевагу в класі та майстерності. Дивіться завтра вирішальні матчі двобою на нашому сайті починаючи з 13.00... Першими на корт у неділю мають вийти Олександр Долгополов та Маркус Ерікссон.