Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

US Open. Долгополов, Стаховський, Марченко, Катерина та Альона Бондаренко стартують в основі Grand Slam (превью 1/64 фіналу)

26.08.2010

Чоловіки. Одиночний розряд. 1/64 фіналу

Олександр Долгополов (Україна) - Давид Феррер (Іспанія, № 10 посіву)
22 роки Вік 28 років
43 Рейтинг 12
0 H2H 1

Цей жереб не дуже вдалий для першої ракетки України. Але ховати шанси Олександра ніхто не збирається. Те, що Долгополов може грати проти Феррера, як мінімум, на рівних, довів їхній поки що єдиний очний поєдинок. Минулого тижня Олександр та Давид грали між собою на старті Майстерсу АТР у Цінціннаті. Тоді, нагадаємо, Долгополов виграв перший сет - 6:3, та зробив брейк на початку другої партії, але втримати перевагу не зумів.Наш тенісист занадто багато помилявся, а гравці класу Феррера помилок не вибачають. Сподіваємось, Олександр зробив необхідні висновки з того матчу і зможе дати бій знаному іспанцю.


Сергій Стаховський (Україна) - Пітер Лучак (Австралія)
24 роки Вік 31 рік
47 Рейтинг 120
1 Н2Н 0

Обидва тенісисти не встигнуть забути свою останню зустріч, адже Сергій та Пітер протистояли цього тижня у другому раунді турніру АТР в Нью-Хейвені. Австралієць випив багато крови з нашого тенісиста, але нащастя Стаховський зумів здобути вольову перемогу у третьому вирішальному сеті зустрічі. Отже легкої прогулянки Сергію очікувати не варто. І все ж таки клас Стаховського та Лучака дещо різний, і більше шансів на прохід до другого раунду в Нью-Йорку має українець. Чого йому й побажаємо.

Ілля Марченко (Україна) - Марін Чіліч (Хорватія, № 11 посіву)
22 роки Вік 21 рік
79 Рейтинг 13
0 Н2Н 0

Важкий суперник дістався Іллі у стартовому матчу турніру в Нью-Йорку. Марін Чіліч дуже швидко увірвався до еліти світового тенісу і не збирається втрачати свої позицій. Минулого року хорват на US Open дістався чвертьфіналу одиночного розряду, а для Іллі це буде дебютний матч в основі американського турніру серії Grand Slam. За Марченко у цьому протистоянні буде той факт, що українець може грати без особливого напруження. Через поразку від 13-ї ракетки світу ніхто критикувати українця не буде, а якщо переможе - стане справжнім героєм. І це Іллі доснаги, бо Марченко з тих гравців, яких не лякає високий рейтинг суперників.

Жінки. Одиночний розряд. 1/64 фіналу

Альона Бондаренко (Україна, № 29 посіву) - Вєра Душевіна (Росія)
26 років Вік 23 роки
31 Рейтинг 68
2 Н2Н 2

Альона та Вєра добре знають одна одну. Чотири особисті зустрічі та рівний рахунок - 2:2 свідчить про те, що незважаючі на те, що Бондаренко - сіяний гравець, зайвої переваги до старту матчу у неї немає. Українка не дуже впевнена провела американську кампанію, що передувала US Open, але має приїхати до Нью-Йорку у доброму настрої. Адже зовсім нещодавно українка одружилась. Поки що на американському турнірі серії Grand Slam Альона жодного разу не проходила далі ніж третій раунд. Настав час змінювати традиції.

Катерина Бондаренко (Україна) - Лі На (Китай, № 8 посіву)
24 роки Вік 28 років
62 Рейтинг 9
0 Н2Н 1

Минулого року Катерина Бондаренко встановила особистий та національний рекорд виступів українок на турнірах серії Grand Slam. 2009-го Бондаренко-молодша дійшла в Нью-Йорку до чвертьфіналу одиночного розряду, подарувавши багато приємниїх хвилин українським вболівальникам. Повторити цей успіх цього року буде вкрай важко. Катерина зовсім нещодавно відновилась від важкої травми і поступово набирає кондиції. І все ж таки українка зараз на вірному шляху. Це довів її останій поєдинок проти росіянки Дємєнтьєвої в Нью-Хейвені. Чи вистачить сил здолати непоступливу китаянку На Лі побачимо на наступномі тижні. Дуже хотілося, щоб вистачило.