Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Кубок Девіса. Післяматчева прес-конференція Олександра Долгополова

05.04.2013

Післяматчева прес-конференція Олександра Долгополова.- Олександр, у третьому сеті ти змусив дещо нервувати вболівальників...

- Як на мене, для 5-сетового матчу це нормально, коли одна партія проходить дещо складніше. Тим більше, коли я легко виграв перші два сети, дещо розслабився, та й у суперника за такого рахунку хвилювання вже не те. Десь щось не вдалося, і, у підсумку, третій сет виявився більш складним. На початку матчу він дуже сильно хвилювався, тож мені навіть не довелося показути максимальний рівень свого тенісу, щоб обігрувати його.

-    Які найсильніші сторони твого опонента ти б виокремив?

-    Він досить стабільно грає на задній лінії. Втім, сказати щось більш конкретне важко, оскільки у перших двох партіях він грав у зовсім інший теніс, аніж у третій. Може забити справа, непогано використовує темп, подати сильно. Загалом у нього немає помітних слабких місць, хіба що поки що не вистачає стабільності. 

-    Як Вам підтримка публіки? Чи заважали вигуки?

-    Сьогодні подібних вигуків, як у Кременчузі, було менше. Більш того – була чудова підтримка, ніякого негативу не було.

-    Впродовж матчу Ви інколи досить активно висловлювали свої емоції. Це через те, що щось не виходило, чи просто підбадьорували себе?

-    Загалом це через дрібниці. Наприклад, через удари, які я можу виконати стабільніше. Безперечно, у такі моменти вимагаєш від себе робити все так, як можеш зазвичай. Деколи не вдавався прийом. Повторюся – це дрібниці.

-    Коли Ви зрозуміли на тай-брейку, що матч вже Ваш?

-    Насправді, тай-брейк був досить напруженим, адже я дав супернику відірватися. Повної впевненості за рахунку 6-5 теж не було, адже це лише один матчбол. Тим більше, на його подачі. Я просто грав. Коли він відірвався перед цим у рахунку, трохи вже і хвилювання з’явилося, він вже не міг грати так само розкуто, як перед цим, тож це лише допомогло мені.