Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
03.10.2011 - 09.10.2011 Кубок Федарації теніса Криму 2 Сімферополь   Положення  
14.03.2011 - 20.03.2011 Весняний кубок ДЮСШ "ХТЗ" 2 Харків   Положення  
25.04.2011 - 01.05.2011 Турнір №7 2 Київ   Положення  
20.06.2011 - 26.06.2011 Кубок Тавріди 2 Сімферополь   Положення  
15.07.2011 - 17.07.2011 Nikolaev Cup III 2 Миколаїв   Положення  
27.11.2011 - 01.12.2011 Наталка 5 2 Одеса   Положення  
28.08.2011 - 04.09.2011 Міцний горішок 2 Донецьк   Положення  
31.10.2011 - 06.11.2011 Осінній Кубок КДЮСШ "ХТЗ" 2 Харків   Положення  
10.12.2011 - 15.12.2011 НА призи ейс Юніор 6 2 Київ   Положення  
15.11.2011 - 20.11.2011 На призи м. Луцьк 4 2 Луцьк   Положення  
11.07.2011 - 17.07.2011 Кубок першого президента ФТУ Беньяминова Г.Ф. на призи ТК "Маленький... 2 Київ   Положення  
14.11.2011 - 17.11.2011 Відкрита першість ДЮСШ 4 2 Кривий Ріг   Положення  
19.12.2011 - 24.12.2011 Новорічний турнір 2 Львів   Положення  
21.11.2011 - 27.11.2011 Кубок Академії 2 Одеса   Положення  
21.11.2011 - 27.11.2011 НА призи Ейс Юніор 5 2 Київ   Положення  
19.12.2011 - 25.12.2011 Кубок Острога 2 Острог   Положення  
21.11.2011 - 25.11.2011 Меморіал Глухової К.В. 2 Сєвєродонецьк   Положення  
25.12.2011 - 29.12.2011 Наталка 6 2 Одеса   Положення  
22.06.2010 - 27.06.2010 ВВЮТ Памяті Чуніна 2 Івано-Франківськ   Положення  
19.07.2010 - 23.07.2010 Кубок ТК "Престиж" 2 Одеса   Положення  
29.11.2010 - 05.12.2010 Ейс Юніор 17 2 Київ   Положення  
09.08.2010 - 15.08.2010 Bebko auto cup 3 2 Херсон   Положення  
01.09.2010 - 08.09.2010 Осіння першість м. Києва 2 Київ   Положення  
17.01.2011 - 23.01.2011 Кубок ТК Премєр(14) 2 Кременчук   Положення  
27.04.2010 - 02.05.2010 Відкрита першість м. Бровари 2 Красилівка   Положення  
25.05.2010 - 30.05.2010 Відкрита першість ТК "Ніка" 2 Івано-Франковськ   Положення  
05.07.2010 - 10.07.2010 На призи A.B.I.P. Tennis club 1 2 с.Жуковци   Положення  
09.08.2010 - 15.08.2010 День Незалежності 2 Хмельницький   Положення  
24.01.2011 - 29.01.2011 Technifibre Cup 2 Северодонецьк   Положення  
29.06.2010 - 04.07.2010 Юність 1 2 Євпаторія   Положення