Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
02.08.2010 - 08.08.2010 Ейс Юніор 4 2 Київ   Положення  
30.08.2010 - 05.09.2010 ВВЮТ Кубок "Тел-Сат" 2 Львів   Положення  
04.10.2010 - 10.10.2010 Закриття сезону 2 Одеса   Положення  
09.02.2010 - 14.02.2010 Зимовий Трускавець 2 Тускавець   Положення  
22.06.2010 - 27.06.2010 Tecnifibre Cup 2 2 Миколаїв   Положення  
26.04.2010 - 01.05.2010 Відкрита першість ТК Престіж 2 Одеса   Положення  
02.08.2010 - 08.08.2010 Відкритий чемпіонат області 2 Острог   Положення  
08.06.2010 - 13.06.2010 Надія 2 Донецьк   Положення  
06.04.2010 - 11.04.2010 Tecnifibre Cup 1 2 Миколаїв   Положення  
20.09.2010 - 26.09.2010 ВВЮТ Кубок памяті С. Дмитріва 2 Львів   Положення  
22.11.2010 - 26.11.2010 Меморіал К.В. Глухової 2 Северодонецьк   Положення  
18.05.2010 - 23.05.2010 День захисту дітей 2 Харків   Положення  
05.07.2010 - 11.07.2010 Sapronov-tennis junior cup 2 Харків   Положення  
17.01.2011 - 20.01.2011 Турнір №2 ТУРНІР ВІДМІНЕНО 2 Київ   Положення  
19.07.2010 - 24.07.2010 Кубок СКТ "Сітек-Динамо" 2 Сімферополь   Положення  
23.08.2010 - 29.08.2010 Ейс Юніор 5 2 Київ   Положення  
20.09.2010 - 26.09.2010 Кубок Осені до 12 2 с. Жуковци   Положення  
09.08.2010 - 15.08.2010 Кубок сестер Бондаренко 2 Красилівка   Положення  
18.10.2010 - 24.10.2010 Кубок Осені до 14 2 с. Жуковци   Положення  
17.01.2011 - 23.01.2011 Прикарпатська Ракетка 2 Івано-Франківськ   Положення  
28.04.2010 - 02.05.2010 Першість тячівської ДЮСШ 2 Тячів   Положення  
20.07.2010 - 25.07.2010 Подільська Надія 2 Хмельницький   Положення  
16.08.2010 - 21.08.2010 Кубок м.Києва на призи "Корти на Подолі" 2 Київ   Положення  
29.11.2010 - 05.12.2010 A.B.I.P. Tennis club 12 2 с. Жуковци   Положення  
05.07.2010 - 11.07.2010 Кубок Євроспорту. Tecnifibre Cup 2 Львів   Положення  
09.08.2010 - 15.08.2010 Відкритий чемпіонат м. Києва 2 Київ   Положення  
25.10.2010 - 29.10.2010 ВЮТ "Мрія" 2 Северодонецьк   Положення  
23.09.2011 - 25.09.2011 День міста 2 Полтава   Положення  
21.02.2011 - 27.02.2011 Лютневе змаганнячко 2 Красилівка   Положення  
06.06.2011 - 12.06.2011 Подільська Надія 2 Хмельницький   Положення