Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
21.08.2011 - 28.08.2011 День Незалежності України 1 Київ   Положення  
27.09.2011 - 02.10.2011 Lotto Open 1 Донецьк   Положення  
12.06.2011 - 19.06.2011 Відкрита першість м. Харків 1 Харків   Положення  
10.10.2011 - 15.10.2011 Арена Сіті 11 1 Луцьк   Положення  
06.11.2011 - 13.11.2011 Кубок A.B.I.P. Tennis Club 1 с. Жуківці   Положення  
13.11.2011 - 20.11.2011 Памяті В. Кузьменко 6 1 с. Жуківці   Положення  
18.12.2011 - 25.12.2011 Кубок A.B.I.P. Tennis Club (12) 1 с. Жуківці   Положення  
21.11.2011 - 03.12.2011 День Друзів 1 Київ   Положення  
17.06.2011 - 19.06.2011 Кубок Криму 2011 (пляжний теніс) 1 Сакі   Положення  
12.09.2011 - 18.09.2011 NIKE JUNIOR TOUR 14 1 Рівне   Положення  
31.10.2011 - 06.11.2011 Осінній Кубок КДЮСШ "ХТЗ" 1 Харків   Положення  
19.12.2011 - 25.12.2011 Молода Гвардія 1 Сєвєродонецьк   Положення  
02.08.2010 - 08.08.2010 Ейс Юніор 4 2 Київ   Положення  
30.08.2010 - 05.09.2010 ВВЮТ Кубок "Тел-Сат" 2 Львів   Положення  
04.10.2010 - 10.10.2010 Закриття сезону 2 Одеса   Положення  
09.02.2010 - 14.02.2010 Зимовий Трускавець 2 Тускавець   Положення  
22.06.2010 - 27.06.2010 Tecnifibre Cup 2 2 Миколаїв   Положення  
26.04.2010 - 01.05.2010 Відкрита першість ТК Престіж 2 Одеса   Положення  
02.08.2010 - 08.08.2010 Відкритий чемпіонат області 2 Острог   Положення  
08.06.2010 - 13.06.2010 Надія 2 Донецьк   Положення  
06.04.2010 - 11.04.2010 Tecnifibre Cup 1 2 Миколаїв   Положення  
20.09.2010 - 26.09.2010 ВВЮТ Кубок памяті С. Дмитріва 2 Львів   Положення  
22.11.2010 - 26.11.2010 Меморіал К.В. Глухової 2 Северодонецьк   Положення  
18.05.2010 - 23.05.2010 День захисту дітей 2 Харків   Положення  
05.07.2010 - 11.07.2010 Sapronov-tennis junior cup 2 Харків   Положення  
17.01.2011 - 20.01.2011 Турнір №2 ТУРНІР ВІДМІНЕНО 2 Київ   Положення  
19.07.2010 - 24.07.2010 Кубок СКТ "Сітек-Динамо" 2 Сімферополь   Положення  
23.08.2010 - 29.08.2010 Ейс Юніор 5 2 Київ   Положення  
20.09.2010 - 26.09.2010 Кубок Осені до 12 2 с. Жуковци   Положення  
09.08.2010 - 15.08.2010 Кубок сестер Бондаренко 2 Красилівка   Положення