02.12.2018 - 02.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри Київ
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
08.12.2018 - 09.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
08.12.2018 - 09.12.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Майбутні зірки (відмінено)
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
09.12.2018 - 09.12.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
09.12.2018 - 09.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри Харків
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
15.12.2018 - 16.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
15.12.2018 - 16.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Першість СК Юність
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
16.12.2018 - 16.12.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
16.12.2018 - 16.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
17.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Фортуна
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
21.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний Всеукраїнський фестиваль ЛЕВЕНЯ (до 6,8,10 років)
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
22.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний ПІДСУМКОВИЙ вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
23.12.2018 - 23.12.2018 |
Регіональний однодневний ПІДУМКОВИЙ турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (СХІДНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ПІВДЕННИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЗАХІДНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Рівне, с. Великая Омеляна |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
Кубок ФТУ 1 до 10 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
10.06.2019 - 15.06.2019 |
Динамо юніор до 10 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
26.08.2019 - 01.09.2019 |
Кубок ФТУ 3 до 10 років
|
A |
Харків |
|
Положення |
|
16.09.2019 - 22.09.2019 |
Всеукраїнський Огляд-Конкурс до 10 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|