25.06.2018 - 28.06.2018 |
Хрустальная ракетка by Babolat
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
25.06.2018 - 28.06.2018 |
Миколаївське літо 2018
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
25.06.2018 - 28.06.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 10
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
25.06.2018 - 28.06.2018 |
Регіональний турнір до 10 та до 18 років Миколаївське літо 2018
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
25.06.2018 - 01.07.2018 |
Jupiter Cup U16
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
25.06.2018 - 28.06.2018 |
Регіональний турнір до 10 років на призи Карпат
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
25.06.2018 - 01.07.2018 |
ITF Juniors "BABOLAT OPEN"
|
TE & ITF |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
26.06.2018 - 28.06.2018 |
Регіональний турнір JOMA CUP 6 до 12 років (відмінено)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
26.06.2018 - 28.06.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
29.06.2018 - 01.07.2018 |
Міжнародний Регіональний турнір JOMA CUP 6 до 9 років та Червона Joma до 6...
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
30.06.2018 - 01.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 та до 12 років Белгравия Cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
30.06.2018 - 01.07.2018 |
Human Cup 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
30.06.2018 - 01.07.2018 |
Smash Weekend U12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 08.07.2018 |
Кубок СОК «Євроспорт»
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Зірки Поділля 12 14
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Кубок СОК «Євроспорт»
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 08.07.2018 |
Чемпіонат України до 18 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний турнір до 10 років «Зірки Поділля»
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Forehand Cup 11 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.07.2018 - 06.07.2018 |
Кубок Острозької Академії (відмінено)
|
2 |
Острог |
|
Положення |
|
06.07.2018 - 06.07.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років Grand Admiral Day cup
|
РТ |
Ірпінь |
|
Положення |
|
06.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний турнір до 10 років «Майбутні зірки»
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Карпатське літо до 12 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Кубок Русановки by Babolat 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Сонячне Закарпаття
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Карпатське літо
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Сонячне Закарпаття (вікенд-турнір) Відмінено
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
07.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
09.07.2018 - 15.07.2018 |
ITF Juniors "LION CUP 2018"
|
TE & ITF |
Львів |
|
Положення |
|