06.05.2019 - 11.05.2019 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЗАХІДНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Рівне, с. Великая Омеляна |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
Кубок Федерації м. Нової Каховки
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 13
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 11.05.2019 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (СХІДНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
11.05.2019 - 12.05.2019 |
FERREXPO CUP 4 (вікенд-турнир)
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
13.05.2019 - 19.05.2019 |
Чемпіонат України до 12 років
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
13.05.2019 - 17.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 14
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
13.05.2019 - 19.05.2019 |
KINETIC CUP BY DUNLOP
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
18.05.2019 - 19.05.2019 |
Весняна першість області 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
18.05.2019 - 19.05.2019 |
Head Superior tour 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
18.05.2019 - 19.05.2019 |
Human Cup 5 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
18.05.2019 - 19.05.2019 |
Кубок Києва (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 26.05.2019 |
NASHI DITY
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 24.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 15
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 26.05.2019 |
M15 Irpin
|
TE & ITF |
Ірпінь |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 25.05.2019 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 24.05.2019 |
Кубок федерації тенісу Миколаївській області
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 24.05.2019 |
Фортуна 9 (відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
25.05.2019 - 27.05.2019 |
Травнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 02.06.2019 |
M15 Irpin
|
TE & ITF |
Ірпінь |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
НАТАЛКА 2
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
Весняний Кубок ТА1 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 02.06.2019 |
Чемпіонат України до 14 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
Кубок ФТУ 1 до 10 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 31.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 16
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.06.2019 - 02.06.2019 |
Human Cup 6 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
01.06.2019 - 02.06.2019 |
Літній кубок ТК Скітенс (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
01.06.2019 - 02.06.2019 |
Selena Open (вікенд-турнір) 2 (відмінено)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|