18.02.2019 - 22.02.2019 |
Меморіал памяті Чир'яна
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
18.02.2019 - 22.02.2019 |
Зимовий Трускавець
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
18.02.2019 - 22.02.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 6
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
23.02.2019 - 24.02.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
23.02.2019 - 24.02.2019 |
Premier cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
23.02.2019 - 24.02.2019 |
Human Cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
25.02.2019 - 01.03.2019 |
Фортуна 4
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
02.03.2019 - 03.03.2019 |
Human Cup 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
02.03.2019 - 03.03.2019 |
Львівська весна (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
02.03.2019 - 03.03.2019 |
Selena Open (вікенд-турнір) 4
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
04.03.2019 - 08.03.2019 |
FERREXPO CUP 2
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
04.03.2019 - 08.03.2019 |
Меморіал пам'яті Лисакової
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
04.03.2019 - 08.03.2019 |
Фортуна 5
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
04.03.2019 - 08.03.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 7
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.03.2019 - 16.03.2019 |
Кубок Прем’єр А до 12 років
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
11.03.2019 - 15.03.2019 |
Фортуна 6
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
11.03.2019 - 15.03.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 8
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
16.03.2019 - 17.03.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
16.03.2019 - 18.03.2019 |
Березнева Арена МТА (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.03.2019 - 22.03.2019 |
Кубок ХТЗ
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
18.03.2019 - 23.03.2019 |
Кубок Прем’єр А до 14 років
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
23.03.2019 - 25.03.2019 |
Кубок Файного Міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
25.03.2019 - 29.03.2019 |
Ананас 3 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
25.03.2019 - 29.03.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 9
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
25.03.2019 - 30.03.2019 |
Selena Cup А до 16 років
|
A |
Черкаси |
|
Положення |
|
30.03.2019 - 31.03.2019 |
ACE CUP 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
01.04.2019 - 06.04.2019 |
Selena Cup до 18 років
|
A |
Черкаси |
|
Положення |
|
01.04.2019 - 05.04.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 10
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.04.2019 - 05.04.2019 |
FERREXPO CUP 3
|
2 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
01.04.2019 - 05.04.2019 |
Фортуна 7
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|