09.06.2018 - 10.06.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 та до 12 років Белгравия Cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
09.06.2018 - 10.06.2018 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Кам’янець-Подільський |
|
Положення |
|
09.06.2018 - 10.06.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років «Victoria Cup» 2
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
09.06.2018 - 17.06.2018 |
Чемпіонат України до 12 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
10.06.2018 - 10.06.2018 |
Регіональний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 17.06.2018 |
ITF Juniors "Sofiya cup"
|
TE & ITF |
Рівне |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
Літній Кубок ТА1 by Babolat
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
Всеукраїнський турнір Буковинське літо
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 18
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
НАТАЛКА 2
|
2 |
м. Одеса |
|
Положення |
|
11.06.2018 - 14.06.2018 |
Кубок ВАТ «Іскра»
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
13.06.2018 - 15.06.2018 |
Регіональний турнір до 10 років НАТАЛКА 2
|
РТ |
м. Одеса |
|
Положення |
|
14.06.2018 - 17.06.2018 |
Регіональний Міжнародний турнір CHAMPIONS BOWL U12
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
16.06.2018 - 17.06.2018 |
День Трускавця (вікенд-турнір)
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
16.06.2018 - 17.06.2018 |
Турнір на призи Херсонської обл ради (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
16.06.2018 - 17.06.2018 |
Літній Кубок ТА1 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
16.06.2018 - 17.06.2018 |
Всеукраїнський тенісний турнір «Буковинське літо» (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
16.06.2018 - 17.06.2018 |
Літній Кубок ТК Скітенс (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
17.06.2018 - 17.06.2018 |
Регіональний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
18.06.2018 - 21.06.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Карпати
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
18.06.2018 - 24.06.2018 |
ANTEI CUP 2018
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
18.06.2018 - 21.06.2018 |
Кубок Карпат
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
18.06.2018 - 21.06.2018 |
Фортуна 10
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
22.06.2018 - 24.06.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років «Червневий Кубок МТА Арени»
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 24.06.2018 |
Літня першість міста (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 24.06.2018 |
Літній Кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір)
|
2 |
Шостка |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 24.06.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 24.06.2018 |
Head Superior tour 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 26.06.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Premier cup
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
23.06.2018 - 24.06.2018 |
Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|