19.06.2017 - 22.06.2017 |
Forehand cup 15 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
19.06.2017 - 25.06.2017 |
ANTEI CUP 2017 U14 U16
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|
23.06.2017 - 23.06.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 6 років 23.06
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
23.06.2017 - 25.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Alias cup 4
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
24.06.2017 - 25.06.2017 |
Iron Cup (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
24.06.2017 - 25.06.2017 |
Premier cup 9 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
24.06.2017 - 25.06.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 9 років 24-25.06
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
24.06.2017 - 24.06.2017 |
Регіональний турнір Kinder Open до 6 та до 9 років
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
26.06.2017 - 02.07.2017 |
Чемпіонат України до 12 років
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
26.06.2017 - 29.06.2017 |
Jupiter Open U16
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
26.06.2017 - 02.07.2017 |
ITF Juniors BABOLAT CUP 2017
|
TE & ITF |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
26.06.2017 - 29.06.2017 |
Кубок З.Домбровського
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
27.06.2017 - 30.06.2017 |
Forehand cup 16 на призи TRUST.UA by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.07.2017 - 02.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Карпатське літо
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
01.07.2017 - 02.07.2017 |
Карпатське літо (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
01.07.2017 - 02.07.2017 |
Кубок Ники (вікенд-турнір)
|
2 |
Чернігів |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 09.07.2017 |
Кубок СОК Євроспорт
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 06.07.2017 |
Липневий Кубок МТА
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 06.07.2017 |
Прометей 12 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Камянське |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 06.07.2017 |
Forehand Cup 17 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 09.07.2017 |
Чемпіонат України до 18 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 09.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Киндер Cup
|
РТ |
Чернігів |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 06.07.2017 |
PARK Residence Summer Cup U12, U16
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 06.07.2017 |
Кубок СОК Євроспорт
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 09.07.2017 |
Первенство Области
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
08.07.2017 - 09.07.2017 |
Human Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
08.07.2017 - 09.07.2017 |
Кубок Русановки 10 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
08.07.2017 - 09.07.2017 |
PARK Residence Summer Cup U10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
10.07.2017 - 16.07.2017 |
Joma Cup Open 1 до 16 років
|
1 |
Красилівка |
|
Положення |
|
10.07.2017 - 16.07.2017 |
Кубок ЕТК до 12 років
|
A |
Чорноморськ |
|
Положення |
|