30.09.2017 - 01.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup 10
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
30.09.2017 - 01.10.2017 |
UTC CUP by Babolat 14 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
01.10.2017 - 01.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
01.10.2017 - 01.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
04.10.2017 - 07.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років НАТАЛКА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
07.10.2017 - 08.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Київський каштан
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
09.10.2017 - 12.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
15.10.2017 - 15.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
15.10.2017 - 15.10.2017 |
Регіональний турнір до 9 та до 10 років Червоний\Помаранчевий мяч МТА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
15.10.2017 - 15.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
21.10.2017 - 22.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років KIDS PREMIER
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
21.10.2017 - 21.10.2017 |
Регіональний турнір Kinder Open до 6 та до 9 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
22.10.2017 - 22.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
27.10.2017 - 27.10.2017 |
Регіональний турнір Kinder Open до 10 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
27.10.2017 - 29.10.2017 |
JOMA CUP OPEN до 9 років (2008 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
27.10.2017 - 27.10.2017 |
Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
29.10.2017 - 29.10.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
05.11.2017 - 05.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
05.11.2017 - 05.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
06.11.2017 - 12.11.2017 |
Регіональний туннір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
11.11.2017 - 12.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup 15
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
18.11.2017 - 19.11.2017 |
UTC CUP by Babolat 16 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
19.11.2017 - 19.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
19.11.2017 - 19.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
20.11.2017 - 26.11.2017 |
Регіональний турнір до10 років Кубок Луцька
|
РТ |
Луцьк |
|
Положення |
|
24.11.2017 - 26.11.2017 |
JOMA CUP до 9 років та молодші
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
24.11.2017 - 24.11.2017 |
Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
26.11.2017 - 26.11.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Харків |
|
Положення |
|
27.11.2017 - 01.12.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
03.12.2017 - 03.12.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|