24.04.2017 - 27.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Premier kids cup
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 27.04.2017 |
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ (регіональний турнір)
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|
28.04.2017 - 28.04.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 6 років 28.04
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
29.04.2017 - 30.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Alias cup
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
29.04.2017 - 30.04.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 9 років 29-30.04
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
01.05.2017 - 04.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 та до 16 років Кубок Федерації м.Нової Каховки
|
РТ |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
01.05.2017 - 04.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 років "Фортуна 8"
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
08.05.2017 - 13.05.2017 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (СХІДНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
08.05.2017 - 13.05.2017 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ПІВДЕННИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
08.05.2017 - 13.05.2017 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЗАХІДНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Рівне |
|
Положення |
|
09.05.2017 - 13.05.2017 |
Регіональний Огляд-Конкурс до 10 років (ЦЕНТРАЛЬНИЙ РЕГІОН)
|
РТ |
Київ, Пуща-Водиця |
|
Положення |
|
15.05.2017 - 21.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Червона Рута
|
РТ |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
20.05.2017 - 21.05.2017 |
UTC CUP by Babolat - 5 (ВІДМІНЕНО)
|
ВТ |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
20.05.2017 - 21.05.2017 |
Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open"
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
20.05.2017 - 21.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ТК Скітенс
|
РТ |
Полтава |
|
Положення |
|
21.05.2017 - 21.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.05.2017 - 25.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Карпатська весна
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
26.05.2017 - 26.05.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 6 років 26.05
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
27.05.2017 - 28.05.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 9 років 27-28.05
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
27.05.2017 - 28.05.2017 |
Регіональний турнір Волинська весна до 10 років
|
РТ |
Луцьк |
|
Положення |
|
29.05.2017 - 01.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Подільська Надія 3-4.06
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
02.06.2017 - 04.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
03.06.2017 - 04.06.2017 |
Alias cup 3 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
03.06.2017 - 04.06.2017 |
UTC CUP by Babolat - 6 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Регіональний турнір Victory Summer Cup 17
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Forehand cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
05.06.2017 - 08.06.2017 |
Регіональний турнір Відкритий чемпіонат Миколаївської області до 10 та до 18...
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
11.06.2017 - 11.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Кам’янець-Подільський |
|
Положення |
|
17.06.2017 - 18.06.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Буковинське літо
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
17.06.2017 - 18.06.2017 |
UTC CUP by Babolat 7 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|