07.07.2018 - 08.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
11.07.2018 - 13.07.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 3
|
РТ |
м. Одеса |
|
Положення |
|
12.07.2018 - 15.07.2018 |
РегіональнийМіжнародний вікенд-турнір до 10 років CHAMPIONS BOWL U10
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Кубок Карпат
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 8 та до 10 років Стрий-ТелеЛАН
|
РТ |
Стрий |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Белгравія cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
14.07.2018 - 15.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
16.07.2018 - 22.07.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Літні канікули
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|
21.07.2018 - 22.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років МТА АРЕНА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
27.07.2018 - 27.07.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років Grand Admiral Day cup
|
РТ |
Ірпінь |
|
Положення |
|
27.07.2018 - 29.07.2018 |
РегіональнийМіжнародний турнір JOMA CUP до 6 та до 9 років Червона Joma
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
28.07.2018 - 29.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Premier cup kids
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
28.07.2018 - 29.07.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
28.07.2018 - 29.07.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Белгравія cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
30.07.2018 - 05.08.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 4
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
03.08.2018 - 03.08.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років Grand Admiral Day cup
|
РТ |
Ірпінь |
|
Положення |
|
04.08.2018 - 05.08.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Кубок Карпат
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
04.08.2018 - 05.08.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
09.08.2018 - 12.08.2018 |
Регіональний Міжнародний вікенд-турнір CHAMPIONS BOWL U11
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
11.08.2018 - 11.08.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 та 12 років МТА Арена
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
11.08.2018 - 12.08.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Белгравія cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
11.08.2018 - 12.08.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Карпатське літо
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
13.08.2018 - 16.08.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Львівські зорі
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
18.08.2018 - 19.08.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років BABOLAT TOUR
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
21.08.2018 - 23.08.2018 |
Регіональний турнір до 10 років до Дня Незалежносі
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
24.08.2018 - 24.08.2018 |
Регіональний однодневний турнір до 10 років Grand Admiral Day cup
|
РТ |
Ірпінь |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Регіональний турнір до 10 років Наталка 5
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років ХИМИК
|
РТ |
Чернігів |
|
Положення |
|
25.08.2018 - 26.08.2018 |
Регіональний вікенд турнір до 10 років Белгравія cup
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
27.08.2018 - 02.09.2018 |
Кубок ФТУ 2 до 10 років
|
A |
Харків |
|
Положення |
|