29.07.2017 - 30.07.2017 |
JOMA CUP OPEN до 9 років (2008 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
30.07.2017 - 30.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
02.08.2017 - 04.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
04.08.2017 - 07.08.2017 |
Міжнародний турнір до 10 років CHAMPIONS BOWL
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
06.08.2017 - 06.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
09.08.2017 - 11.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років PARK
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
10.08.2017 - 12.08.2017 |
Всеукраїнський турнір Kinder Tennis Fest до 6, до 9 та до 10 років
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років KIDS PREMIER by Babolat
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Літній Кубок Ужгорода (07-12.08)
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Human Cup 6 (вікенд-турнір)
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
12.08.2017 - 13.08.2017 |
UTC CUP by Babolat 11 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 20.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років на призи МТА
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
14.08.2017 - 20.08.2017 |
Регіональний турнір до 10, до 16 років Памяті Великих В.С.
|
РТ |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
19.08.2017 - 20.08.2017 |
Регіональний турнір CHAMPIONS BOWL U9 для гравців до 9 років
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
19.08.2017 - 20.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Seanergy Cup
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 23.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
21.08.2017 - 27.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Львівські зорі
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
25.08.2017 - 25.08.2017 |
Регіональний турнір JOMA CUP червоний рівень для 6 років
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
JOMA CUP OPEN до 9 років (2008 р.н. та молодші)
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
26.08.2017 - 27.08.2017 |
Регіональний турнір до 9 років ДЮСШ ХОО ФСТ
|
РТ |
Херсон |
|
Положення |
|
28.08.2017 - 03.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років FOREHAND
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.08.2017 - 31.08.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
02.09.2017 - 03.09.2017 |
UTC CUP by Babolat 12 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
06.09.2017 - 08.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років НАТАЛКА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
Ананас 8 (вікенд-турнір)
|
ВТ |
Київ |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Памяті тенісних зірок Закарпаття
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
09.09.2017 - 10.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ПОДІЛЬСЬКА ОСІНЬ
|
РТ |
Хмельницький |
|
Положення |
|
10.09.2017 - 10.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
11.09.2017 - 17.09.2017 |
Регіональний турнір до 10, до 18 років Миколаївська осінь
|
РТ |
Миколаїв |
|
Положення |
|
14.09.2017 - 17.09.2017 |
Регіональний турнір до 10 років КОЛЬОРИ ЗАКАРПАТТЯ
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|