28.10.2019 - 03.11.2019 |
Кубок ХТЗ 1
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
04.11.2019 - 07.11.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 27
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
04.11.2019 - 07.11.2019 |
На призи мерії Сєвєродонецька
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
16.11.2019 - 17.11.2019 |
Осіння першість Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
18.11.2019 - 21.11.2019 |
Фортуна 12
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
18.11.2019 - 21.11.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 28
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
30.11.2019 - 01.12.2019 |
Кубок Русанівки by Babolat 15 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.12.2019 - 08.12.2019 |
Irpin Cup
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
09.12.2019 - 12.12.2019 |
Кубок Олімпу 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.12.2019 - 12.12.2019 |
Tecnifibre Cup 14 (відмінено)
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
23.12.2019 - 26.12.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 32
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.01.2020 - 10.01.2020 |
Love tennis series 1
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
13.01.2020 - 18.01.2020 |
Кубок FERREXPO U14
|
A |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
20.01.2020 - 24.01.2020 |
Відкрита першість ДЮСШ 3 "Кубок Адреналіна" 1
|
1 |
Луцьк |
|
Положення |
|
25.01.2020 - 26.01.2020 |
Кубок Русанівки by Babolat 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
27.01.2020 - 31.01.2020 |
Відкритий чемпіонат Закарпаття
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
03.02.2020 - 07.02.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 3
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.02.2020 - 14.02.2020 |
Меморіал памяті Чир'яна Р.
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
15.02.2020 - 16.02.2020 |
Кубок Masters CLUB (вікенд-турнір)
|
2 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
17.02.2020 - 21.02.2020 |
Кубок Олімпу 2
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.02.2020 - 21.02.2020 |
Зимовий Трускавець
|
2 |
Трускавець |
|
Положення |
|
22.02.2020 - 23.02.2020 |
Future stars 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
29.02.2020 - 01.03.2020 |
Selena Open (вікенд-турнір)
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
02.03.2020 - 06.03.2020 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.03.2020 - 08.03.2020 |
Dnipro Junior Tour 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
09.03.2020 - 14.03.2020 |
FERREXPO CUP 2
|
1 |
Горішні Плавні |
|
Положення |
|
01.06.2020 - 05.06.2020 |
Love tennis series 5
|
1 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
06.06.2020 - 07.06.2020 |
Кубок ДТШ Вікторія 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Херсон |
|
Положення |
|
08.06.2020 - 12.06.2020 |
Миколаївське літо
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
20.06.2020 - 21.06.2020 |
Пам'яті Василя Лакатоша (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|