23.02.2019 - 24.02.2019 |
Human Cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
23.02.2019 - 24.02.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
02.03.2019 - 03.03.2019 |
Львівська весна (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
02.03.2019 - 03.03.2019 |
Selena Open (вікенд-турнір) 4
|
2 |
Черкаси |
|
Положення |
|
04.03.2019 - 08.03.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 7
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
04.03.2019 - 08.03.2019 |
Меморіал пам'яті Лисакової
|
2 |
Сєвєродонецьк |
|
Положення |
|
11.03.2019 - 15.03.2019 |
Фортуна 6
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
16.03.2019 - 17.03.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 5 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
18.03.2019 - 23.03.2019 |
Кубок Прем’єр А до 14 років
|
A |
Кременчук |
|
Положення |
|
25.03.2019 - 29.03.2019 |
Ананас 3 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.04.2019 - 05.04.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 10
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.04.2019 - 07.04.2019 |
Human Cup 4 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
08.04.2019 - 12.04.2019 |
Фортуна 8
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
13.04.2019 - 14.04.2019 |
Premier cup 3 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
15.04.2019 - 19.04.2019 |
Миколаївська весна
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
15.04.2019 - 18.04.2019 |
Відкрита першість ДЮСШ-1
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
Кубок Русановки by Babolat 7 (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.04.2019 - 21.04.2019 |
Карпатська весна (вікенд-турнір) Відмінено
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
22.04.2019 - 26.04.2019 |
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
22.04.2019 - 27.04.2019 |
Кубок МТА
|
1 |
Київ, Пуща-водиця |
|
Положення |
|
30.04.2019 - 05.05.2019 |
Кубок Панської гори до 14 років
|
1 |
Львів-Сокільники |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 13
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
Кубок Федерації м. Нової Каховки
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
06.05.2019 - 10.05.2019 |
ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA до 14
|
1 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
18.05.2019 - 19.05.2019 |
Human Cup 5 (вікенд-турнір) (відмінено)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
18.05.2019 - 19.05.2019 |
Весняна першість області 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 25.05.2019 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 24.05.2019 |
Фортуна 9 (відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
20.05.2019 - 24.05.2019 |
Кубок федерації тенісу Миколаївській області
|
2 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
27.05.2019 - 02.06.2019 |
Чемпіонат України до 14 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|