06.01.2018 - 07.01.2018 |
Кубок Русановки 1 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.01.2018 - 13.01.2018 |
Категорія А до 14 років
|
A |
Дніпро |
|
Положення |
|
08.01.2018 - 14.01.2018 |
Регіональний турнір до 10 років на призи Зимових канікул
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
08.01.2018 - 11.01.2018 |
Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 1
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
13.01.2018 - 14.01.2018 |
Прометей Січень (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Камянське |
|
Положення |
|
13.01.2018 - 14.01.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років «Січневий Кубок МТА Арени»
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
14.01.2018 - 14.01.2018 |
Регіональний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
15.01.2018 - 18.01.2018 |
На призи МТА Арени
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.01.2018 - 21.01.2018 |
Регіональний турнір до 10 років ФОРТУНА
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
20.01.2018 - 21.01.2018 |
Premier cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
20.01.2018 - 21.01.2018 |
Human Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
20.01.2018 - 21.01.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Ананас
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
21.01.2018 - 21.01.2018 |
Регіональний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
21.01.2018 - 21.01.2018 |
Регіональний турнір МТА до 9 та до 10 років Червоний мяч
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.01.2018 - 28.01.2018 |
ITF Juniors "Donetsk city cup"
|
TE & ITF |
Черкаси |
|
Положення |
|
22.01.2018 - 27.01.2018 |
Кубок Русановки 2 by Babolat
|
1 |
Київ |
|
Положення |
|
22.01.2018 - 25.01.2018 |
Зимовий кубок Адреналіну
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
27.01.2018 - 28.01.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 12 років "BABOLAT TOUR"
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
27.01.2018 - 28.01.2018 |
Кубок пам'яті Героїв Крут (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
27.01.2018 - 28.01.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років м. Ужгорода
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
27.01.2018 - 28.01.2018 |
Human Cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
27.01.2018 - 28.01.2018 |
Регіональний вікенд-турнір Ace Cup до 8 та до 10 років
|
РТ |
Чернівці |
|
Положення |
|
27.01.2018 - 28.01.2018 |
Зимовий кубок Premier cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Кременчук |
|
Положення |
|
27.01.2018 - 28.01.2018 |
Відкрита першість Ужгорода (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
28.01.2018 - 28.01.2018 |
Регіональний турнір до 10 років JTL - тур
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
29.01.2018 - 01.02.2018 |
Кубок Олімпу 1
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.01.2018 - 02.02.2018 |
Фортуна 1
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
03.02.2018 - 04.02.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 10 років Human Cup
|
РТ |
Дніпро |
|
Положення |
|
03.02.2018 - 04.02.2018 |
Регіональний вікенд-турнір до 14 років "BABOLAT TOUR"
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
04.02.2018 - 04.02.2018 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|