17.04.2017 - 20.04.2017 |
Babolat Cup 1
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 20.04.2017 |
Кубок Олімпу 9 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 20.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років "Наталка 3"
|
РТ |
Одеса |
|
Положення |
|
17.04.2017 - 23.04.2017 |
Всеукраїнські змагання до 12 років
|
A |
Черкаси |
|
Положення |
|
18.04.2017 - 20.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Відкрита першість ДЮСШ-1
|
РТ |
Львів |
|
Положення |
|
18.04.2017 - 20.04.2017 |
Відкрита першість ДЮСШ-1
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
Ананас - 4 (вікенд-турнір)
|
ВТ |
Київ |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
Апрельский подснежник (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Маріуполь |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 22.04.2017 |
Регіональний турнір до 6 та до 9 років "Kinder Open"
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
SmashWeekend18 (вікенд-турнір)
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
Відкрита першість ДЮСШ-1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років День Гри (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Кам’янець-Подільський |
|
Положення |
|
22.04.2017 - 23.04.2017 |
На Великдень (вікенд-турнір)
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 30.04.2017 |
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ
|
1 |
Тячів |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 27.04.2017 |
Кубок олімпу 10 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 30.04.2017 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 27.04.2017 |
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ (регіональний турнір)
|
РТ |
Тячів |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 30.04.2017 |
Турнір присвячений памяті Запорожченко
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 27.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Premier kids cup
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
24.04.2017 - 27.04.2017 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
28.04.2017 - 28.04.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 6 років 28.04
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
29.04.2017 - 30.04.2017 |
Весняна першість міста 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Полтава |
|
Положення |
|
29.04.2017 - 30.04.2017 |
Alias cup 2 (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
29.04.2017 - 30.04.2017 |
Регіональний турнір Joma cup U 9 років 29-30.04
|
РТ |
Красилівка |
|
Положення |
|
29.04.2017 - 30.04.2017 |
Мукачівський замок (Вікенд-турнір)
|
2 |
Мукачево |
|
Положення |
|
29.04.2017 - 30.04.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Alias cup
|
РТ |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
01.05.2017 - 04.05.2017 |
Регіональний турнір до 10 та до 16 років Кубок Федерації м.Нової Каховки
|
РТ |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
01.05.2017 - 04.05.2017 |
Фортуна 8
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.05.2017 - 07.05.2017 |
Чемпіонат України 14 років
|
A |
Буча |
|
Положення |
|
01.05.2017 - 04.05.2017 |
Кубок памяті Кулечка
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|