Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
03.06.2017 - 04.06.2017 Прометей 3 (вікенд-турнір) 2 Камянське   Положення  
03.06.2017 - 04.06.2017 Ананас - 6 (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
03.06.2017 - 04.06.2017 День міста (вікенд-турнір) 2 Стрий   Положення  
03.06.2017 - 04.06.2017 Літня першість області (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
03.06.2017 - 04.06.2017 UTC CUP by Babolat - 6 (вікенд-турнір) ВТ Святопетрівське   Положення  
03.06.2017 - 04.06.2017 Alias cup 3 (вікенд-турнір) ВТ Івано-Франківськ   Положення  
05.06.2017 - 11.06.2017 Joma Cup 1 Харків   Положення  
05.06.2017 - 08.06.2017 Подільська Надія 2 Хмельницький   Положення  
05.06.2017 - 08.06.2017 Регіональний турнір Відкритий чемпіонат Миколаївської області до 10 та до 18... РТ Миколаїв   Положення  
05.06.2017 - 11.06.2017 Турнір до 12 ркоів памяті Бальви 1 Київ   Положення  
05.06.2017 - 08.06.2017 Регіональний турнір до 10 років Forehand cup РТ Київ   Положення  
05.06.2017 - 08.06.2017 Регіональний турнір Victory Summer Cup 17 РТ Одеса   Положення  
05.06.2017 - 11.06.2017 Chernitskaya Memorial U14 TE & ITF Харків   Положення  
05.06.2017 - 08.06.2017 Відкритий чемпіонат Миколаївської області 2 Миколаїв   Положення  
05.06.2017 - 11.06.2017 Турнір до 16 ркоів памяті Калмикової 1 Київ   Положення  
10.06.2017 - 11.06.2017 Памяті В. Лакотоша до 14 років (вікенд-турнір) 2 Ужгород   Положення  
10.06.2017 - 11.06.2017 Park Residence Summer Weekend U10 (вікенд-турнір) ВТ Одеса   Положення  
10.06.2017 - 11.06.2017 Joma Cup (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
10.06.2017 - 11.06.2017 Літній Кубок ТК Скітенс 1 (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
10.06.2017 - 11.06.2017 Кубок Русановки 9 by Babolat (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
11.06.2017 - 11.06.2017 Регіональний турнір до 10 років День Гри РТ Кам’янець-Подільський   Положення  
12.06.2017 - 18.06.2017 Forehand cup 14 на призи TRUST.UA by Babolat 1 Київ   Положення  
12.06.2017 - 16.06.2017 Кубок ВАТ Іскра 2 Львів   Положення  
12.06.2017 - 18.06.2017 Кубок Восходу 1 Дніпро   Положення  
12.06.2017 - 18.06.2017 Категорія А пам'яті Карпенко A Київ   Положення  
12.06.2017 - 18.06.2017 Хрустальная ракетка 1 Харків   Положення  
12.06.2017 - 15.06.2017 Буковинське літо 2 Чернівці   Положення  
12.06.2017 - 15.06.2017 Хрустальная ракетка 2 Харків   Положення  
17.06.2017 - 18.06.2017 SmashWeekend12 (вікенд-турнір) 2 Нова Каховка   Положення  
17.06.2017 - 18.06.2017 UTC CUP by Babolat - 7 (вікенд-турнір) ВТ Святопетрівське   Положення