03.07.2017 - 06.07.2017 |
Forehand Cup 17 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 06.07.2017 |
PARK Residence Summer Cup U12, U16
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 09.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Киндер Cup
|
РТ |
Чернігів |
|
Положення |
|
03.07.2017 - 06.07.2017 |
Кубок СОК Євроспорт
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
08.07.2017 - 09.07.2017 |
PARK Residence Summer Cup U10 (вікенд-турнір)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
08.07.2017 - 09.07.2017 |
Human Cup 1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
08.07.2017 - 09.07.2017 |
Кубок Русановки 10 by Babolat (вікенд-турнір)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
10.07.2017 - 13.07.2017 |
Літній Кубок ТА1
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
10.07.2017 - 16.07.2017 |
Joma Cup Open 1 до 16 років
|
1 |
Красилівка |
|
Положення |
|
10.07.2017 - 16.07.2017 |
Кубок ЕТК до 12 років
|
A |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
10.07.2017 - 16.07.2017 |
ITF Juniors LION CUP
|
TE & ITF |
Львів |
|
Положення |
|
10.07.2017 - 13.07.2017 |
Human Cup 2 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Дніпро |
|
Положення |
|
10.07.2017 - 13.07.2017 |
Forehand Cup 18 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Чемпіонат Рівненської області
|
2 |
Рівне |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років ЗІРКИ ПОДІЛЛЯ
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Сонячне Закарпаття (вікенд-турнір)
|
2 |
Ужгород |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Карпатське літо
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Ананас 7 (ВІДМІНЕНО)
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Літній Кубок ТА1 (вікенд-турнір)
|
2 |
Суми |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Сонячне Закарпаття
|
РТ |
Ужгород |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
UTC CUP by Babolat 8 (ВІДМІНЕНО)
|
2 |
Святопетрівське |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років KIDS PREMIER
|
РТ |
Кременчук |
|
Положення |
|
15.07.2017 - 16.07.2017 |
Карпатське літо до 12 років (вікенд-турнір)
|
2 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
16.07.2017 - 16.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Олімп
|
РТ |
Київ |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 23.07.2017 |
Всеукраїнські змагання до 18 років
|
A |
Черкаси |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 20.07.2017 |
Forehand Cup 19 by Babolat
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 20.07.2017 |
Стрий-ТелеЛАН
|
2 |
Стрий |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 20.07.2017 |
Зірки Поділля
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 23.07.2017 |
Jupiter Cup до 14
|
1 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
17.07.2017 - 23.07.2017 |
Регіональний турнір до 10 років Адреналін
|
РТ |
Луцьк |
|
Положення |
|